Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Norbert Kościuch nie analizuje całymi dniami, gdzie mógłby jeździć. Będą chętni, to będą rozmowy

Norbert Kościuch
fot. Łukasz WIlk

Autor: Redakcja

Oceń Wpis

Norbert Kościuch nie analizuje całymi dniami, gdzie mógłby jeździć. Będą chętni, to będą rozmowy

Norbert Kościuch jest jednym z kilku zawodników, którzy podpisali kontrakty warszawskie (przypomnijmy, że taki kontrakt podpisał w klubie z Grudziądza) i nadal szuka klubu, w którym mógłby wystartować w nadchodzącym sezonie.

Mejza na konferencji Enea Falubazu: To kontrakt ponadpolityczny

Z klubem z Rawicza uczestniczył nawet w obozie i tutaj wszyscy upatrują potencjalnego podpisania kontraktu na starty w sezonie 2023.

Ja tego tak nie rozpatruję, że siedzę całymi dniami i analizuję składy. Nie szukam luk i dziur w czyimś składzie, żeby za wszelką cenę się tam dostać. Jak będzie jakieś zapytanie, jak będą chętni, to wtedy będziemy się zastanawiać nad kierunkiem i klubempowiedział Kościuch w rozmowie z „Tygodnikiem Żużlowym”.

Zawodnik wykręcił w zeszłym sezonie 1,382 śr./bieg na zapleczu najlepszej ligi świata. Czy szuka zatem zespołu właśnie w tej lidze?

Oczywiście fajnie by było, ja nie twierdzę, że nie. Ale ja nie opieram się, że wykluczam jazdę w drugoligowym klubie. Nie nastawiam się na nic, grzecznie czekam i zobaczymy, co będzie. Na pewno będę dobrze przygotowany dodał Kościuch.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×