Żużel - Best Speedway Tv

Nicki Pedersen oficjalnie zrezygnował ze startów na Wyspach | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nicki Pedersen oficjalnie zrezygnował ze startów na Wyspach

Nicki Pedersen

Nicki Pedersen oficjalnie zrezygnował ze startów na Wyspach

Nicki Pedersen już w pierwszym spotkaniu ligowym na Wyspach Brytyjskich zaliczył groźny upadek. To, że Duńczyk podpisał kontrakt w lidze angielskiej, wywołało wśród kibiców sporo emocji.

Nicki Pedersen wziął na siebie w tym roku bardzo dużo obowiązków. Został selekcjonerem reprezentacji Danii, podpisał kontrakty w swoim rodzimym kraju, a także w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Nadal jednak jedna rzecz pozostaje niezmienna – największe pieniądze zarabia za starty w PGE Ekstralidze.

O zaistniałej sytuacji pisaliśmy już wcześniej: Nicki Pedersen odpuści starty na Wyspach?

Po powrocie do ligi polskiej zdawało się, że Nicki Pedersen będzie kontynuował bez przeszkód wszystkie zaplanowane starty, ale zawodnik postanowił inaczej i następującą wiadomość do włodarzy Peterborough Panthers: „To był krótki czas z wami w Peterborough Panthers. Muszę się teraz wycofać i zrezygnować, ciało po prostu nie jest wystarczająco sprawne z moją kontuzją na techniczne tory British Speedway.”

Jak sam zawodnik wspomniał jego ciało nie pozwala na regularne starty na ciężkich torach British Speedway. Więc możemy stwierdzić, że zawodnik przeszarżował z ilością startów i niestety, ale wieku nie oszuka i zapewne skupi się na polskiej lidze żużlowej, która jest najlepiej opłacaną i przynosi najlepsze zarobki dla zawodników.

fot. Peterborough Panthers

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×