Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska

Nicki Pedersen oficjalnie zrezygnował ze startów na Wyspach

Nicki Pedersen

Autor: Redakcja

Nicki Pedersen oficjalnie zrezygnował ze startów na Wyspach

Nicki Pedersen już w pierwszym spotkaniu ligowym na Wyspach Brytyjskich zaliczył groźny upadek. To, że Duńczyk podpisał kontrakt w lidze angielskiej, wywołało wśród kibiców sporo emocji.

Nicki Pedersen wziął na siebie w tym roku bardzo dużo obowiązków. Został selekcjonerem reprezentacji Danii, podpisał kontrakty w swoim rodzimym kraju, a także w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Nadal jednak jedna rzecz pozostaje niezmienna – największe pieniądze zarabia za starty w PGE Ekstralidze.

O zaistniałej sytuacji pisaliśmy już wcześniej: Nicki Pedersen odpuści starty na Wyspach?

Po powrocie do ligi polskiej zdawało się, że Nicki Pedersen będzie kontynuował bez przeszkód wszystkie zaplanowane starty, ale zawodnik postanowił inaczej i następującą wiadomość do włodarzy Peterborough Panthers: „To był krótki czas z wami w Peterborough Panthers. Muszę się teraz wycofać i zrezygnować, ciało po prostu nie jest wystarczająco sprawne z moją kontuzją na techniczne tory British Speedway.”

Jak sam zawodnik wspomniał jego ciało nie pozwala na regularne starty na ciężkich torach British Speedway. Więc możemy stwierdzić, że zawodnik przeszarżował z ilością startów i niestety, ale wieku nie oszuka i zapewne skupi się na polskiej lidze żużlowej, która jest najlepiej opłacaną i przynosi najlepsze zarobki dla zawodników.

fot. Peterborough Panthers

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×