Żużel - Best Speedway Tv

Nicki Pedersen -  "Byłoby uczciwie, gdybym zrezygnował ze ścigania" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Nicki Pedersen

Nicki Pedersen –  „Byłoby uczciwie, gdybym zrezygnował ze ścigania”

Nicki Pedersen –  „Byłoby uczciwie, gdybym zrezygnował ze ścigania”

Nicki Pedersen niedawno przejął po Hansie Nielsenie prowadzenie reprezentacji Danii i został menedżerem drużyny narodowej w sezonie, w którym do kalendarza wraca Drużynowy Puchar Świata. Dodatkowo ścigać się będzie dla ekipy Holsted Tigers w lidze duńskiej oraz ponownie w ZOOleszcz GKM-u Grudziądz.

Nowa trybuna na stadionie przy ulicy Legionów zapełnia się krzesełkami z Nowego Stylu

– Wcześniej, gdy dwa razy doznałem złamania w szyi, wszyscy myśleli: „Ok, teraz przejdzie na emeryturę. Zrobił, co do niego należało”. Byłoby uczciwie, gdybym zrezygnował ze ścigania, jednak nie chcę tego. Nadal kocham ten sport i jest on moim źródłem dochodu. To część mnie. Cały czas czuję, że włożyłem w to wiele. Nie robię tego ze względu na innych ludzi, a dla siebie, ponieważ mogę, sprawia mi to radość i to kocham. Nadal czuję, że mogę jeszcze sporo od siebie dać dla tego sportu – mówi Pedersen na łamach fimspeedway.com.

Kontuzje, a Determinacja

– Wiem, że z głową jest wszystko w porządku, zawsze tak było. Jestem dosyć silny mentalnie. Nie miałem żadnych wątpliwości odnośnie tego, czy mogę ponownie się ścigać, czy nie. Nie myślałem o tym, czy będzie to bolesne, czy nie. Teraz nie odczuwam żadnego bólu, więc dlaczego miałby on się pojawić, gdy wrócę na tor i zacznę rywalizację? – pyta trzykrotny najlepszy zawodnik świata.

fot. Paweł WIlczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×