Żużel - Best Speedway Tv

Na żywo relacja Speedway Grand Prix Vojens! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Na żywo

Na żywo relacja Speedway Grand Prix Vojens!

Na żywo relacja Speedway Grand Prix Vojens!

RELACJA LIVE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA RELACJE NA ŻYWO NA NASZYM PORTALU!

STRONA ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE CO 60sek!


NrZawodnik12345678SumaMiejsce
1R. Jensen312220108
2M. Fricke10212611
3A. Lebiediew0!1122610
4R. Lambert2!3T0332132
5B. Zmarzlik20332231215
6T. Woffinden033231126
7M. Michelsen133310117
8J. Doyle30221195
9L. Madsen1303321133
10J. Holder2110379
11P. Przedpełski02101414
12F. Lindgren31100513
13P. Dudek3223130144
14D. Bewley0231T612
15M. Vaculik20D10316
16M. Janowski12010415
R1Benjamin Basso0
R2Emil Breum

Zawody wygrywa Bartosz Zmarzlik, drugie miejsce dla Roberta Lamberta, a trzecie dla Leona Madsena!

Finał

helmet yellow Robert Lambert – 2
helmet redPatryk Dudek – 0
helmet white Bartosz Zmarzlik – 3
helmet blueLeon Madsen – 1

Ale historia! Równy start Zmarzlika i Lamberta! Słaby Dudka i Madsena! Zmarzlik przy krawężniku zrównał się z Lambertem i na prostej mu odjechał! Zmarzlik wygrywa!

Przed nami wielki Finał!

Półfinał 2

helmet yellowMikkel Michelsen – 0
helmet redPatryk Dudek – 3
helmet white Jason Doyle – 1
helmet blueBartosz Zmarzlik – 2

Zmarzlik najgorzej ze startu, ale to, co zrobił na dystansie, po szerokiej na drugim łuku pierwszego okrążenia to tylko wielcy Mistrzowie tak mogą! Michelsen na dystansie odpuścił.

Półfinał 1

helmet yellowTai Woffinden – 1
helmet redLeon Madsen – 2
helmet white Rasmus Jensen – 0
helmet blueRobert Lambert – 3

najlepiej ze startu Rasmus Jensen, ale podniosło go i spał na ostatnie miejsce. Na dystansie Madsen mija Woffindena, a wygrywa Lambert od startu do mety.

Bieg 20

helmet yellowRobert Lambert – 3
helmet redBartosz Zmarzlik – 2
helmet white Paweł Przedpełski – 1
helmet blueDan Bewley – T – Emil Breum – 0

Najlepiej ze startu Lambert i to on wygrywa ten wyścig. Zmarzlik drugi.

Taśma Dan Bewleya! Za Dana pojedzie Emil Breum.

Zmarzlik jak wygra bieg, wygra rundę zasadniczą!

Bieg 19

helmet yellowAndrzej Lebiediew – 2
helmet redTai Woffinden – 3
helmet white Fredrik Lindgren – 0
helmet bluePatryk Dudek – 1

Woffinden najlepiej ze startu, a Dudek po szerokiej wyprzedził Lindgrena i rzucił się w pogoń za Lebiediewem. Ostatecznie Polak przyjeżdża na trzecim miejscu.

Bieg 18

helmet yellowMax Fricke – 2
helmet redMikkel Michelsen – 1
helmet white Leon Madsen – 3
helmet blueMaciej Janowski – 0

Madsen najlepiej ze startu i spokojnie dowiózł 3 punkty. O drugie miejsce walczyli Fricke z Michelsenem. Janowski ostatni. Mamy dwóch Polaków w Finale!

Bieg 17

helmet yellowRasmus Jensen – 2
helmet redJason Doyle – 1
helmet white Jack Holder – 3
helmet blueMartin Vaculik – 0

Dobrze Holder, który rozprowadził rywali na pierwszym łuku i dowiózł prowadzenie do mety. Na ostatnim łuku Doyle zrównał się z Rasmusem Jensenem, ale umiejętnie Duńczyk wypchnął na szeroką Doyla i dojechał na drugim miejscu.

Równanie toru

Bieg 16

helmet yellowRobert Lambert – 0
helmet redTai Woffinden – 2
helmet white Leon Madsen – 3
helmet blueMartin Vaculik – 1

Najlepiej Madsen ze startu aż do mety. Lambert próbował atakować Vaculika, ale bez skutku.

Bieg 15

helmet yellowAndrzej Lebiediew – 2
helmet redBartosz Zmarzlik – 3
helmet white Jack Holder – 0
helmet blueMaciej Janowski – 1

Zmarzlik wygrał start i pomknął po zwycięstwo. Janowski walczył o punkty i ostatecznie przyjechał na trzecim miejscu.

Bieg 14

helmet yellowMax Fricke – 1
helmet redJason Doyle – 2
helmet white Paweł Przedpełski – 0
helmet bluePatryk Dudek – 3

Dudek najgorzej, ale na wyjściu z pierwszego łuku dostał takiego przyspieszenia, że znalazł się na drugim miejscu. Polak nie odpuścił i nękał Doyla, Australijczyk popełnił błąd i Dudek z tego skorzystał.

Bieg 13

helmet yellowRasmus Jensen – 2
helmet redMikkel Michelsen – 3
helmet white Fredrik Lindgren – 0
helmet blueDan Bewley – 1

Najlepiej Michelsen i Jensen, gdzie na dystansie Rasmus Jensen wyprzedził kolegę z reprezentacji. Następnie Michelsen odbił po szerokiej prowadzenie w wyścigu. Trzeci Dan Bewley.

Równanie toru.

Klasyfikacja po 12 wyścigach:

Bieg 12

helmet yellowRobert Lambert – T – Benjamin Basso – 0
helmet redMikkel Michelsen – 3
helmet white Jack Holder – 1
helmet bluePatryk Dudek – 2

Słabo Dudek ze startu, ale Polak wypchnął Holdera na pierwszym łuku, przez co stworzył niebezpieczną sytuację. Na szczęście Holder nie upadł. Wygrał Michelsen.

Taśma Roberta Lamberta. W powtórce zobaczymy Benjamina Basso

Bieg 11

helmet yellowAndrzej Lebiediew – 1
helmet redJason Doyle – 2
helmet white Leon Madsen – 0
helmet blueDan Bewley – 3

Dobry start Bewleya i Doyla, którzy na dystansie tasowali się to po szerokiej, a to po chwili przy krawężniku. Lebiediew na dystansie wyprzedził Madsena! Jeden z lepszych biegów tego turnieju!

Bieg 10

helmet yellowMax Fricke – 2
helmet redBartosz Zmarzlik – 3
helmet white Fredrik Lindgren – 1
helmet blueMartin Vaculik – D

Dobry start Zmarzlika z najgorszego pola startowego w tych zawodach i po umiejętnym rozegraniu pierwszego łuku wyszedł na prowadzenie, Lindgren próbował wyprzedzić Fricke, a Vaculik na dystansie zjechał z toru.

Bieg 9

helmet yellow Rasmus Jensen – 2
helmet redTai Woffinden – 3
helmet white Paweł Przedpełski – 1
helmet blueMaciej Janowski – 0

Dobrze Tai Woffinden z pierwszego pola. Przedpełski z dobrego czwartego pola popełnił błąd i spadł na 3 miejsce. Rasmus Jensen straszył Woffindena. Janowski na ostanim miejscu.

Przerwa na równanie toru

Klasyfikacja po 2. seriach startowych:

Bieg 8

helmet yellowRobert Lambert – 3
helmet redJason Doyle – 0
helmet white Fredrik Lindgren – 1
helmet blueMaciej Janowski – 2

Najlepiej wyszedł Janowski, ale na dystansie minął go przy krawężniku Lambert, następnie Polak próbował gonić Lamberta, ale bez skutku.

Bieg 7

helmet yellowAndrzej Lebiediew – 1
helmet redMikkel Michelsen – 3
helmet white Paweł Przedpełski – 2
helmet blueMartin Vaculik – 0

Równy start zawodników i od razu więcej emocji, Mikkel Michelsen po szerokiej na pierwszym łuku objeżdża rywali, a na wyjściu z pierwszego łuku na drugim miejscu wyszedł Przedpełski.

Bieg 6

helmet yellowMax Fricke – 0
helmet redTai Woffinden – 3
helmet white Jack Holder – 1
helmet blueDan Bewley – 2

Tai Woffinden najlepiej ze startu z czwartego pola. Zaraz za nim uplasował się na wyjśćiu z pierwszego łuku Dan Bewley, na dystansie bez emocji.

Bieg 5

helmet yellowRasmus Jensen – 1
helmet redBartosz Zmarzlik – 0
helmet white Leon Madsen – 3
helmet bluePatryk Dudek – 2

Najlepiej ze startu Madsen z czwartego pola. Najgorzej wyszedł Zmarzlik, który dojechał ostatni. Madsen na dystansie objechał Patryka Dudka, który nieoczekiwanie po wyjściu z pierwszego łuku objął prowadzenie.

Pojedynek Madsena z Bartoszem Zmarzlikiem! Czekamy na emocje!

Przerwa na równanie toru.

Bieg 4

helmet yellowPatryk Dudek – 3
helmet redDan Bewley – 0
helmet white Martin Vaculik – 2
helmet blueMaciej Janowski – 1

Najlepiej ze startu z czwartego pola Patryk Dudek, na dystansie Janowski dwoił i troił się, aby wyprzedzić Słowaka, ale na samej mecie górą Vaculik. Ostatni dojeżdża Dan Bewley.

Bieg 3

helmet yellowLeon Madsen – 1
helmet redJack Holder – 2
helmet white Paweł Przedpełski – 0
helmet blueFredrik Lindgren – 3

Najlepiej ze startu z czwartego pola Lindgren. Za nim gonił go Jack Holder, który znajdował się na tylnym kole Szweda. Na trzecim miejscu Leon Madsen po słabym starcie. Na chwile, obecną pierwsze i czwarte pole najlepsze na starcie.

Bieg 2

helmet yellowBartosz Zmarzlik – 2
helmet redTai Woffinden – 0
helmet white Mikkel Michelsen – 1
helmet blueJason Doyle – 3

Pola skrajne znowu najlepiej i to Jason Doyle z pola czwartego założył się na Polaka i wyszedł jako pierwszy z pierwszego łuku. Bartosz Zmarzlik do końca nękał Doyla, ale bezskutecznie.

Przypomnijmy, że zawody sędziuje Polski sędzia – Paweł Słupski.

Bieg 1

helmet yellowRasmus Jensen – 3
helmet redMax Fricke – 1
helmet white Andrzej Lebiediew ! – 0
helmet blueRobert Lambert ! – 2

W powtórce najlepiej Jensen i Lambert, ale to jazdą przy krawężniku Jensen odjeżdża. Walka Lamberta z Fricke o drugie miejsce, ostatecznie Robert Lambert wpada na metę jako drugi. Rasmus Jensen na swoim domowym wygrywa pierwszy wyścig w Speedway Grand Prix Vojens.

Start na raty i wyścig przerwany, sędzia rozda ostrzeżenia. Ostrzeżenie dla Roberta Lamberta i Andrzeja Lebiediewa.

Zawodnicy wyjechali do pierwszego wyścigu

Koniec prezentacji, zawodnicy wybierają się teraz do parku maszyn i czekamy na pierwszy wyścig.

Minuta ciszy dla zmarłej Królowej Elżbiety II

Trwa prezentacja zawodników

Anders Thomsen obecny na stadionie w Vojens:

Kwalifikacje wygrał triumfator dwóch poprzednich rund, Dan Bewley!

W klasyfikacji generalnej po 7 z 10 rund prowadzi Bartosz Zmarzlik [108 punktów]. Drugi jest Leon Madsen [92], trzeci Daniel Bewley [84]

Ostatnia szansa Madsena – Zapowiedź Grand Prix Danii w Vojens

RozgrywkiSPEEDWAY GRAND PRIX Vojens
LokalizacjaDania- Vojens
StadionVojens Speedway Center
Data i godzina10 Września 2022, 19:00

fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

×