Żużel - Best Speedway Tv

Na ten dzień czekają wszyscy fani czarnego sportu za Atlantykiem | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
czarnego sportu

Na ten dzień czekają wszyscy fani czarnego sportu za Atlantykiem

Na ten dzień czekają wszyscy fani czarnego sportu za Atlantykiem

Już za miesiąc, 4 lutego, w kalifornijskim Bakersfield odbędzie się towarzyskie spotkanie reprezentacji Stanów Zjednoczonych z ekipą Reszty Świata. Gospodarze już ściągają na kontynent największe gwiazdy.

Będzie to pierwsze takie wydarzenie od ponad trzydziestu lat. Przeciwnikiem drużyny USA będą zawodnicy Reszty Świata, między innymi ci, którzy co sezon ścigają się w Grand Prix.

Pierwszy magazyn żużlowy Best Speedway TV w 2023 roku już jutro! Specjalny gość w naszym magazynie

Impreza w Kern County Raceway Park będzie złożona z dwóch etapów. Jako pierwsze zostanie odjechane 14 biegów, po których przyjdzie czas na mini turniej indywidualny. Już wiemy, że w ekipie Reszty Świata mają znajdować się zawodnicy z Danii, Szwecji, Polski, Australii i Wielkiej Brytanii. 

Organizator, Steve Evans już ogłosił w mediach społecznościowych, pierwszego członka drużyny Reszty Świata – Daniela Bewleya.

„Jeśli mam być szczery, to będzie to dla mnie wymarzona podróż! Chciałem tam jechać, odkąd byłem dzieckiem, ale nigdy nie mogłem. Dziękuję wszystkim, dzięki którym jest to możliwe” – napisał zawodnik w swoich social mediach.

W lokalnych magazynach i prasie czytamy, iż w  składzie reprezentacji USA mają znaleść się zawodnicy, którzy będą pretendentami do startu w Speedway of Nations na sezon 2024.

Reklamy

fot. Taylor Lanning

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×