Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

W najbliższych dniach poznamy nazwisko trenera Unii Tarnów

trenera

Autor: Bartosz Glapiak

Oceń Wpis

W najbliższych dniach poznamy nazwisko trenera Unii Tarnów

Przed tarnowską Unią czeka sezon na szczeblu 2. Ligi Żużlowej. Do skompletowania całego zespołu brakuje tylko jednego elementu. Do tej pory nie poznaliśmy nazwiska nowego szkoleniowca Jaskółek. Taki stan rzeczy pozostanie jednak na długo. – Nazwisko nowego trenera poznamy w ciągu kilku dni – oznajmił pełniący obowiązki prezesa klubu, Grzegorz Habel. Jednocześnie działacz zaznaczył, że niedawny szkoleniowiec drużyny Paweł Baran pozostanie w sztabie szkoleniowym na rok 2022.

Wyboru nowego sternika tarnowskich żużlowców dokona rada nadzorcza klubu, a konkretnie jej przewodniczący Daniel Bałut. Kto obejmie pieczę nad spadkowiczem z eWinner 1. Ligi? Pojawiły się plotki dotyczące powrotu byłego trenera kadry narodowej do Tarnowa. – Też dotarły do mnie te plotki, ale Marka Cieślaka w Unii nie będzie – powiedział jasno Grzegorz Habel na łamach portalu polskizuzel.pl.

W ubiegłorocznych rozgrywkach ekipę Jaskółek prowadził Tomasz Proszowski, którego jednak zastąpił mniej więcej w połowie sezonu Paweł Baran. Obaj panowie pozostaną w klubie, jednak nie wiadomo na ten moment, na jakim stanowisku.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×