Przejdź do treści
Aktualności

Żużel. „Mówi się Żużel” z Bartoszem Zmarzlikiem. Mistrz Świata zapisał się na prawo jazdy

Żużel
Fot. Michał Szmyd

Autor: Redakcja

Żużel. „Mówi się Żużel” z Bartoszem Zmarzlikiem. Mistrz Świata zapisał się na prawo jazdy

W najnowszym wydaniu podcastu „Mówi się Żużel”! W środę o 19:00 wypuszczony zostanie kolejny odcinek, który otwiera drzwi do nieodkrytych tematów związanych z Mistrzem Świata!.

Jacek Dreczka, który jest twórcą i prowadzącym, zapowiada nam wyjątkową rozmowę. Mówi o bohaterze – zawodniku Platinum Motoru Lublin Bartoszu Zmarzliku, który na co dzień jest zwykłym facetem, ale z pasją do motocykli. Chce teraz zdobyć prawo jazdy na motor.

W odcinku dowiemy się też o uczuciach tego zawodnika podczas jazdy i o jego kondycji po sezonie. Jego styl jazdy ma swoją cenę – ciało musi poddawać się reperacjom i regeneracji po sezonie, a nawet zimą potrzebuje naprawy.

Jacek Dreczka rozmawiał z nim na temat jego zdrowia. Okazuje się, że z powodu kontuzji nogi odniesionej zarówno na miniżużlu, jak i na dużym torze, nigdy nie wróci do pełni sił. To ważne, aby kibice dowiedzieli się o tym, jakie wydarzenia miały miejsce na Grand Prix w Gorzowie. Sporo ciekawych faktów będzie można usłyszeć w nowym odcinku, co naprawdę nas bardzo cieszy!

Najnowszy odcinek „Mówi się Żużel” będzie dostępny całkowicie za darmo na takich platformach, jak między innymi Spotify czy YouTube. Gorąco zachęcamy do odsłuchania najnowszej rozmowy Jacka Dreczki.

20230820 DSC07674
Fot. Kazimierz Kożuch
385875208 10161368101396738 1821259287403338732 n 1
Fot. Michał Szmyd

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *