Żużel - Best Speedway Tv

Motor nie zwalnia tempa. Buczkowski i Cierniak koziołkami! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Motor nie zwalnia tempa. Buczkowski i Cierniak koziołkami!

Motor nie zwalnia tempa. Buczkowski i Cierniak koziołkami!

Po zakontraktowaniu Dominika Kubery Motor Lublin pochwalił się kolejnymi, nowymi zawodnikami. Formację seniorską wzmocnił Krzysztof Buczkowski, który będzie chciał odbudować się po słabym sezonie w Grudziądzu. Drugim nabytkiem jest Mateusz Cierniak, który zajmie miejsce Wiktora Trofimowa, który skończył wiek juniora. Syn Mirosława miał wiele ofert z PGE Ekstraligi, lecz finalnie wybrał drużynę prowadzoną przez Jacka Ziółkowskiego i Macieja Kuciapę. Ponadto na filmiku opublikowanym na portalu Facebook Motor zaprezentował również kevlary na sezon 2021. Krzysztof Buczkowski przywdział biało-niebieski, natomiast Mateusz Cierniak czarno-niebieski.

Więcej o nowości zaprezentowanej przez lublinian możecie państwo przeczytać tutaj: https://bestspeedwaytv.pl/nowy-styl-w-lublinie-motor-bedzie-mial-dwa-komplety-kevlarow/

fot. https://www.facebook.com/speedwaymotorlublin

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×