Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

MOTOR Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów [zapowiedź]. Ten mecz zdecyduje o finale.

MOTOR Lublin

Autor: Redakcja

Oceń Wpis

MOTOR Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów [zapowiedź]. Ten mecz zdecyduje o finale.

W najbliższą niedziele (12.09.2021) w Lublinie miejscowy Motor podejmie Moje Bermudy Stal Gorzów. Pierwsze spotkanie skończyło się zwycięstwem Motoru Lublin 49:41. Zatem „Koziołki” są w lepszej sytuacji w walce o finał Drużynowych Mistrzostw Polski.

Nie można odbierać szans zawodnikom z Gorzowa. Drużyna Stali do Lublina przyjeżdża z jedną zmianą w składzie. Za Rafała Karczmarza do składu awizowany jest Marcus Birkemose. Biorąc pod uwagę sezon 2021 PGE Ekstraligi Motor będzie bardzo groźny na własnym torze. Do optymalnej formy wrócił Krzysztof Buczkowski, który zanotował znakomity występ w pierwszym meczu półfinałowym tych drużyn. Bardzo dobrą formę prezentuje Mikkel Michelsen, który w ubiegłym tygodniu potwierdził pozostanie w Lublinie na sezon 2022. O wynik pary juniorskiej w tym meczu też nie ma co się martwić. Para Wiktor Lampart i Mateusz Cierniak prezentują się w tym sezonie bardzo dobrze.

Nie można zapominać o atutach Stali. W swoim składzie gorzowianie mają przecież Bartosza Zmarzlika, który w pierwszym meczu zdobył aż 18 punktów. Dobre spotkanie zaliczył również duńczyk Anders Thomsen 10 pkt. Tych dwóch zawodników będzie chciało udowodnić swoją wartość i „pokazać się” przy Alejach Zygmuntowskich. Jest również kilka znaków zapytania po stronie Gorzowa. Szymon Woźniak nie jest w swojej optymalnej formie. Martin Vaculik początek sezonu miał udany. Ciekawe jak zawodnik zaprezentuje się w Lublinie?

Wszyscy fani czarnego sportu czekają na to spotkanie. Jedno jest pewne przy Alejach Zygmuntowskich – emocji nie zabraknie. Poniżej przedstawiamy awizowane składy na to spotkanie:

Reklamy

Moje Bermudy Stal Gorzów
1. Szymon Woźniak
2. Anders Thomsen
3. Martin Vaculik
4. Marcus Birkemose
5. Bartosz Zmarzlik
6. Wiktor Jasiński
7. Kamil Nowacki

Motor Lublin
9. Grigorij Łaguta
10. Mark Karion
11. Jarosław Hampel
12. Krzysztof Buczkowski
13. Mikkel Michelsen
14. Wiktor Lampart
15. Mateusz Cierniak

Początek spotkania : 19:15

Transmisja w TV: nSport+ od godziny 18.45
Sędzia zawodów: Krzysztof Meyze
Wynik pierwszego spotkania: Stal 41:49 Motor

Foto: Emilia Hamerska-Lengas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×