Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Mistrz Polski przekazuje pieniądze na dziecięcy szpital

Mistrz Polski
Fot. Platinum Motor Lublin//Facebook

Autor: Patrycja Kowalczuk

Mistrz Polski przekazuje pieniądze na dziecięcy szpital

PLATINUM Motor Lublin zapowiedział, że całą kwotę ze sprzedaży biletów na Podsumowanie Sezonu 2023 przekaże na Oddział Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. W poniedziałek obietnica stała się faktem.

8 października odbyło się Podsumowanie Sezonu 2023 PLATINUM Motoru Lublin. Klub jeszcze przed startem sprzedaży biletów na to wydarzenie zapowiedział, że cały uzyskany dochód ze sprzedaży przekaże na Oddział Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

W poniedziałek klub z Lublina zamieścił na swoich mediach społecznościowych zdjęcie z przekazania czeku na 100 000 zł oddziałowi Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. W przekazaniu symbolicznego czeku oprócz prezesa Kępy udział wzięli Bartosz Zmarzlik i Dominik Kubera.

Jak podał portal lublin112.pl Motor Lublin przekazał ponad 80 tys. złotych zebranych ze sprzedaży biletów, a prawie 20 tys. złotych dołożył jeden ze sponsorów, firma Mastermedia. Pieniądze te mają zostać wykorzystane na wyposażenie remontowanego oddziału.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *