Żużel - Best Speedway Tv

Michelsen i Bewley uratowani. W Pardubicach pojadą z rana | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Michelsen i Bewley uratowani. W Pardubicach pojadą z rana

Bewley

Michelsen i Bewley uratowani. W Pardubicach pojadą z rana

Dużo zamieszania wywołało przełożenie Finału “B” Drużynowych Mistrzostw Europy. Pogoda i stan toru na czeskim owalu nie pozwoliły odjechać zawodów w pierwotnym terminie. Organizatorzy w porozumieniu z zawodnikami i menedżerami drużyn podjęli decyzję, że zawody odbędą się w niedzielny poranek.

Timi Salonen zasila szeregi Enea Polonii Piła!

Wczoraj informowaliśmy, że przekładanie zawodów w Pardubicach może sprawić spore problemy w kontekście popołudniowej ekstraligowej rywalizacji. Mikkel Michelsen i Daniel Bewley znajdujący się na liście startowej DME po południu mają bowiem zaplanowane spotkanie ligowe. Brytyjczyk ma mecz chwilę po godzinie 16 we Wrocławiu, natomiast Michelsen o godzinie 19:15 debiutuje przed własną publicznością w barwach Tauron Włókniarza Częstochowa.

Długo debatowano nad tym, jak rozwiązać czeski problem. Ostatecznie podjęto decyzję, że zawody odbędą się niemal z samego rana – o 9:30. Dzięki temu ekstraligowi zawodnicy bez problemu powinni zdążyć na swoje spotkania ligowe. Nieco większe problemy może mieć Adam Ellis, który o godzinie 15:00 powinien być w Opolu na meczu z Grupa Azoty Unia Tarnów. Jest to jednak bez wątpienia rozwiązanie najlepsze z możliwych. Zwłaszcza że finał DME zaplanowany jest już na przyszłą sobotę. Czasu jest więc bardzo mało.

W tych planach może jednak przeszkodzić pogoda. Prognozy dla Pardubic nie są optymistyczne. W niedzielny poranek może padać, a wtedy wszystkie próby znalezienia dogodnego terminu pójdą na marne. Na czeskim owalu zmierzą się ze sobą reprezentacje gospodarzy, Danii, Wielkiej Brytanii oraz Ukrainy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×