Żużel - Best Speedway Tv

Max Fricke z poważną kontuzją! To dla niego koniec sezonu 2022! Zobacz upadek Fricke [wideo] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Max Fricke

Max Fricke z poważną kontuzją! To dla niego koniec sezonu 2022! Zobacz upadek Fricke [wideo]

Max Fricke z poważną kontuzją! To dla niego koniec sezonu 2022! Zobacz upadek Fricke [wideo]

Max Fricke poważnie ucierpiał podczas meczu Falubaz Zielona Góra – Wilki Krosno. Zawodnik miejscowych zanotował makabryczny upadek w biegu 14, po którym tor opuścił w karetce. Dziś wiemy, że kontuzja jest bardzo poważna i oznacza dla Maxa koniec sezonu.

Cały dramat rozegrał się na drugim wirażu drugiego okrążenia. Australijczyk atakował na prostej przeciwległej, jadącego na trzeciej pozycji Mateusza Szczepaniaka. Fricke mijając zawodnika Wilków, zahaczył o jego bark, po czym obaj żużlowcy z impetem uderzyli o bandę. Po długich minutach Fricke opuścił tor w karetce.

Jak się okazuje, kontuzja zawodnika Falubazu jest bardzo poważna. U zawodnika stwierdzono złamania łopatki, mostka oraz urazy płuc. Ta diagnoza oznacza jedno, sezon 2022 dla Maxa Fricke jest już definitywnie zakończony i teraz czeka go długa i mozolna rehabilitacja.

Fot. Własne

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×