Żużel - Best Speedway Tv

Mateusz Bartkowiak wyjaśnia sytuacje | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mateusz Bartkowiak wyjaśnia sytuacje

Mateusz Bartkowiak wyjaśnia sytuacje

W ostatnim czasie sporo mówi się o Mateuszu Bartkowiaku. Na niektórych portalach żużlowych powstało kilka artykułów dotyczących przyszłości zawodnika, oraz braku porozumienia między młodym żużlowcem a gorzowskim klubem.

Sam zawodnik w niedzielne popołudnie wydał oświadczenia, które przedstawił za pośrednictwem portalu społecznościowego:

„Cześć kibice ! Z racji artykułów, które powstają coraz częściej na mój temat i są one w dużej mierze nieprawdziwe. Chciałbym powiedzieć, że nie udzielałem żadnych informacji ani wywiadów dla portali oraz dziennikarzy sportowych, którzy to publikują. Wszystkie informacje na mój temat są tylko i wyłącznie przekazywane jednostronnie. Natomiast prawdą jest to, że wysłałem do klubu oświadczenie o stanie zdrowia, ponieważ jestem w trakcie leczenia kontuzji, której doznałem w sezonie 2021. I z jakiegoś powodu pominięto ten fakt w artykułach. Z pozdrowieniem Mateusz Bartkowiak ”

Miejmy nadzieję, że wychowanek gorzowskiej Stali szybko upora się z problemami zdrowotnymi i w sezonie 2022 będzie cieszyć kibiców swoją jazdą.

fot. Łukasz Wilk

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×