Żużel - Best Speedway Tv

Matej Zagar z klubem w Wielkiej Brytanii! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Matej Zagar z klubem w Wielkiej Brytanii!

Matej Zagar

Matej Zagar z klubem w Wielkiej Brytanii!

Belle Vue Aces oficjalnie ogłosili powrót byłego zawodnika. Klub pozyskał najlepszego Słoweńskiego żużlowca, czyli Mateja Zagara.

278288055 394095552718048 756226231190303729 n

“Asy” w swoich szeregach mają już m.in. Maxa Fricke, Brady’ego Kurtza, czy Noricka Bloedorna. Teraz do mocnej już drużyny dołączył zawodnik, który jeszcze do niedawna był stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix. Matej Zagar dla Belle Vue ścigał się już w latach 2013-2016, a w tym roku wystartował w Manchesterze na Memoriale Petera Cravena, w którym zdobył najwięcej punktów z całej stawki, a w finale zajął drugą pozycję.

Słoweniec nie został ogłoszony wcześniej, bo czekał, aż otrzyma wizę i dopiero po jej odebraniu potwierdził swój powrót do Belle Vue. Do tej pory w Premiership League Cup zastępował go Jake Allen, ale już 2 maja w Wielkiej Brytanii rozpoczynają się regularne rozgrywki ligowe i właśnie wtedy pierwszy raz po 5. latach Zagar ubierze kevlar drużyny z Manchesteru.

„Powitanie, jakie otrzymał od kibiców na Memoriale Petera Cravena, dowodzi, jak popularnym zawodnikiem nadal jest w Manchesterze, a tej samej nocy pokazał również prawdziwą jakość. Jego entuzjazm do powrotu do Belle Vue jest bardzo widoczny i jestem pewien, że kibice będą równie entuzjastycznie nastawieni do powitania go z powrotem w zespole w poniedziałkowe popołudnie” – mówi menadżer drużyny Mark Lemon na łamach klubowej strony internetowej.

fot. Sonia Kaps

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×