Martin Vaculik o trudach meczu, a Maciej Janowski wie, co poprawił i z czego jest zadowolony!
Martin Vaculik o trudach meczu, a Maciej Janowski wie, co poprawił i z czego jest zadowolony!
Betard Sparta Wrocław nie miała szans w konfrontacji z Moje Bermudy Stalą Gorzów i przegrała 38:52, a w pomeczowej MixZonie zagościli Maciej Janowski i Martin Vaculik
Dla nas był to bardzo ciężki mecz, a Stal pokazała dużą siłę. Od początku mieliśmy problemy, szukaliśmy właściwych ustawień, ale cały czas czegoś brakowało. Zmieniłem motocykl po swoim drugim starcie i on okazał się lepszy, jednak jedyny pozytywny wniosek, jaki mogę wyciągnąć po tym spotkaniu, to jest to, że poprawiłem starty – mówił Maciej Janowski w pomeczowej MixZonie na antenie Canal+ Sport 5.

W zespole nie było wyraźnego lidera. Na początku bardzo dobrze spisywał się Dan Bewley, natomiast później chyba trochę pobłądził. Jeździliśmy co drugi, co trzeci bieg i mieliśmy mało czasu na przerwę. Było mało rozmów i spotkań, ponieważ wszyscy musieli ciężko pracować – powiedział na koniec meczu w MixZonie kapitan wrocławian.
Z kolei po drugiej stronie znajdował się w świetnym nastroju Martin Vaculik, który zaliczył bardzo dobry występ w tym meczu – Absolutnie nie było łatwo, choć wynik mówi może coś innego. Sparta jechała w okrojonym składzie, a jej zawodnicy dawali z siebie wszystko, co było wymagające zwłaszcza w takich warunkach pogodowych. Cieszymy się z tego zwycięstwa i z tego, że pokazaliśmy się z dobrej strony. Nasza forma cały czas rośnie – przekazał zawodnik.
- Unia Leszno rzuca się na głęboką wodę? Sparingi z medalistami jako sprawdzian beniaminka
- Żużel. Krzysztof Sadurski o powodach zmiany barw klubowych
- Żużel. Pres Toruń znów na szczycie? Te dane mogą zwiastować powtórkę bolesnej historii
- Żużel. Zmarzlik i Plebiscyt Sportowy. Ten werdykt mówi więcej, niż się wydaje
- Żużel. Bohater PRES Toruń już trenuje! Duńczyk znów będzie brylował w PGE Ekstralidze?