Żużel - Best Speedway Tv

Marcin Nowak po finale Texom MPPK: Czuję niedosyt | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Marcin Nowak po finale Texom MPPK: Czuję niedosyt

Marcin Nowak

Marcin Nowak po finale Texom MPPK: Czuję niedosyt

Ekipa Texom Stali Rzeszów była niespodzianką Finału MPPK na własnym stadionie. Rzeszowianie zajęli piąte miejsce, wyprzedzając duety Cellfast Wilków Krosno ora ebut.pl Stali Gorzów. Po zawodach rozmawialiśmy z Marcinem Nowakiem.

Woryna o współpracy z Tauronem: Sukcesów nie da się kupić

Marcin Nowak nie zachwycił tak, jak Jacob Thorssel. Szwed zdobył aż 11 punktów z dwoma bonusami, natomiast Polak dopisał do dorobku drużyny 6 punktów i bonus. Z tego powodu nowy zawodnik rzeszowskiej Stali nie był do końca zadowolony po zawodach.

“Osobiście czuję niedosyt. Gdzieś tam dużo błędów z mojej strony. Oczywiście nasz wynik zespołowy może cieszyć jak najbardziej. Postawiliśmy się teoretycznie dużo silniejszym rywalom, przecież sama Ekstraliga dzisiaj jechała. Tor był przygotowany świetnie, myślę, że kibicom się podobało”

Zapytaliśmy Marcina Nowaka także o cele na zbliżający się wielkimi krokami sezon ligowy. Zawodnik nie myślał zbyt dużo i stwierdził, że celem zawsze jest wygrana.

“W co celujemy? W wygraną co mecz. Tak naprawdę przy każdym biegu, gdzie się stoi pod taśmą, chce się zdobyć trzy punkty lub dwa z bonusem, bo to na to samo wychodzi. Żeby po prostu drużynowo w biegach wygrywać. Tylko i aż tyle”

Na koniec Marcin Nowak dodał, że Texom Stal Rzeszów interesuje w sezonie 2023 jedynie awans do 1. ligi.

Reklamy

“Zdecydowanie tak. Nie ma co się czarować. Każdy z nas ma apetyty na tę pierwszą ligę”

Fot. Texom Stal Rzeszów

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×