Żużel - Best Speedway Tv

Woryna o współpracy z Tauronem: Sukcesów nie da się kupić | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Woryna o współpracy z Tauronem: Sukcesów nie da się kupić

Żużel

Woryna o współpracy z Tauronem: Sukcesów nie da się kupić

Tauron Włókniarz Częstochowa – pod taką nazwą klub spod Jasnej Góry przystąpi do rozgrywek PGE Ekstraligi w sezonie 2023. O swoich wrażeniach po ogłoszeniu nowego sponsora tytularnego opowiedział Kacper Woryna w rozmowie dla klubowego kanału YouTube.

Luke Becker z poważną kontuzją?

Rybniczanin twardo stąpa po ziemi. Wie, że wsparcie sponsora to nie wszystko, bo przecież pieniądze punktów na torze nie zdobędą. O te nadal muszą walczyć zawodnicy.

“Cele się nie zmieniają. Od początku powiedzmy tej naszej kampanii tegorocznej, wiemy, o co chcemy jechać i właśnie dzięki takiemu wsparciu możemy te nasze marzenia przerodzić w cele i pojechać o złoty medal. Wiadomo, że to jest sport i tak powiem kolokwialnie: sukcesów nie da się kupić, ale na pewno łatwiej będzie nam walczyć z taką grupą wsparcia, o to, aby to wyglądało jak najlepiej. Na pewno damy z siebie wszystko i jeszcze więcej”. – powiedział Woryna do klubowej kamery.

Z samej jazdy, a więc najważniejszej części żużla dla zawodnika, Kacper wydaje się być bardzo zadowolony u progu sezonu 2023. Twierdzi, że póki co realizuje wszystkie swoje cele przed startem ligi.

“Miałem trochę tej jazdy przez ostatni tydzień. Swoje cele na te wszystkie jazdy zrealizowałem w 100%, więc jestem bardzo zadowolony z tego, jak to wygląda. Patrzę obiecująco na to, co się będzie działo w przyszłości. Nie mogę się doczekać pierwszych meczów”.

Włókniarz od czasu powrotu do PGE Ekstraligi nie wygrał wyjazdowego meczu w Grudziądzu. Częstochowscy kibice traktują wyjazd na H4 jako pewnego rodzaju klątwę. Czy w tym sezonie wreszcie dojdzie do przełamania?

Reklamy

“Myślę, że w tym Grudziądzu postaramy się tą naszą pechową kartę odwrócić na naszą korzyść. Nie chcemy trenerowi zepsuć świąt po raz kolejny”. – zakończył z uśmiechem Woryna.

fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×