Żużel - Best Speedway Tv

Maciej Janowski zostaje w Betard Sparcie Wrocław | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Maciej Janowski zostaje w Betard Sparcie Wrocław

Maciej Janowski zostaje w Betard Sparcie Wrocław

Jak można się było spodziewać kapitan Betard Sparty Wrocław, Maciej Janowski zostaje w stolicy Dolnego Śląska. Będzie to dla “Magica” trzynasty sezon w żółto-czerwonych barwach. W tym roku zdobył on sto osiemdziesiąt pięć punktów i wystartował w dziewięćdziesięciu czterech biegach.  

“Ja też nie wyobrażam sobie w tym momencie innego scenariusza. Wrocław to jest mój dom, a wrocławscy kibice sprawiają, że na olimpijskim czuję się lepiej niż na jakimkolwiek innym stadionie na świecie. Mam nadzieję, że w końcu zrealizujemy tu wspólnie nadrzędny cel, jakim jest Mistrzostwo Polski. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie wrocławska ekipa będzie miała naprawdę dużo sportowych argumentów. Nie mogę doczekać się aż poznamy wszystkie karty w talii – pierwszą już znacie. Do zobaczenia w mieście i na torze!”  – czytamy na oficjalnej stronie WTS Sparty Wrocław. 

fot. Patryk Kowalski

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×