Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska

Lindgren z nowym klubem. „Jego CV mówi samo za siebie”

Fredrik Lindgren
Fot. Arek Siwek

Autor: Jakub Bielak

Lindgren z nowym klubem. „Jego CV mówi samo za siebie”

Fredrik Lindgren podpisał kontrakt w lidze brytyjskiej i zacznie reprezentować barwy Birmingham Brummies od początku czerwca. To kolejne wielkie nazwisko w Premiership, dzięki czemu rozgrywki z pewnością zyskają na prestiżu.

Nigel Tolley, przedstawiciel Birmingham Brummies nie ukrywa zachwytu – „Myślę, że trzeba powiedzieć, że to jeden z największych transferów w historii naszego klubu. Co za wyczyn” – cytuje go britishspeedway.co.uk.

„Jego CV mówi samo za siebie. Jest jednym z najrówniejszych, jeżdżących na najwyższym poziomie zawodników na świecie przez ostatnie sześć lat, gdy nie kończył cyklu Grand Prix poza czołową czwórką […] Jeszcze nie zdecydowaliśmy, kogo zastąpi Freddie w drużynie. Powiedzmy, że będziemy monitorować sytuację i wyniki poszczególnych zawodników podczas poniedziałkowego meczu z Ipswich oraz czwartkowe z Sheffield” – dodał.

W ekipie Birmingham Brummies startują Tom Brennan, Leon Flint, Wiktor Lampart, Vaclav Milik, Piotr Pawlicki, Steve Worrall i Zach Cook. Dla któregoś z nich dwa najbliższe mecze będą ostatnimi w podstawowym składzie drużyny. Doświadczony Szwed będzie brany pod uwagę przy ustalaniu zestawienia drużyny od kolejnego tygodnia.

20230820 DSC07313
Fot. Kazimierz Kożuch
Fredrik Lindgren
Fot. Taylor Lanning

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *