Leszek Demski nie będzie szefem polskich sedziów?! Jego następcą ma zostać były sędzia między innymi SGP!
Leszek Demski nie będzie szefem polskich sedziów?! Jego następcą ma zostać były sędzia między innymi SGP!
W ostatnim czasie pojawiło się sporo informacji na temat zmian na najwyższych stanowiskach w GKSŻ. Ze swoją rolą ma pożegnać Piotr Szymański, a jego miejsce zająć ma Ireneusz Igielski. Będzie on miał wybrać sobie swoich współpracowników, więc najprawdopodobniej swoją posadę straci również Zbigniew Fijałkowski.
Ostatnio w środowisku pojawiły się także doniesienia, że zmianie mógłby ulec również szef polskich sędziów. Stanowisko to przez ostatnie lata pełnił Leszek Demski, który sprawdzał się w swojej roli, jednak w związku ze zmianami w GKSŻ-cie jest to bardzo prawdopodobne. Faworytem do zostania nowym guru sędziów w naszym kraju jest Marek Wojaczek, który w przeszłości prowadził zawody rangi mistrzowskiej.
Leszek Demski rozpoznawalny był przede wszystkim ze swoich występów w cotygodniowych magazynach PGE Ekstraligi na antenie Canal+, gdzie wyjaśniał kontrowersyjne sytuacje z danej kolejki i oceniał, czy dana decyzja była poprawna lub błędna. Czy w ostateczności nie Demski nie będzie już szefem sędziów w naszym kraju? Przekonamy się w kolejnych tygodniach.
Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ
- Żużel. Start Gniezno doczeka się zmian na stadionie? Padła konkretna deklaracja
- Żużel. Adam Małysz na żużlu? W grę wchodzi Stadion Narodowy
- Żużel. Wilki Krosno ogłaszają terminarz sparingów!
- Żużel. Krzysztof Kasprzak bije na alarm! Wskazuje problem młodego pokolenia
- Żużel. Kolejarz Opole i ROW Rybnik znów naprzeciw siebie. Sparingi z transferowym tłem