Żużel - Best Speedway Tv

Leicester Lions wracają do Premiership i odpalają dwie bomby transferowe | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Leicester Lions

Leicester Lions wracają do Premiership i odpalają dwie bomby transferowe

Leicester Lions wracają do Premiership i odpalają dwie bomby transferowe

British Speedway Promoters w czwartek potwierdziło, że Premiership, w sezonie 2023 powiększona zostanie do siedmiu drużyn. Do najlepszej ligi brytyjskiej dołączyła ekipa Leicester Lions, która pojedzie w najwyższej klasie rozgrywkowej po raz pierwszy od 2018 roku.

Co więcej, właściciele klubu z wysokiego pułapu rozpoczęli budowę składu na nadchodzące rozgrywki. Najpierw potwierdzili transfer Chrisa Harrisa, ostatnio występującego w Peterborough Panthers, który wedle słów współwłaściciela Stewarta Dicksona „sprawdził się już na poziomie Premiership, i znając ligowe tory będzie służył zespołowi swoim doświadczeniem”.

Następnie zaś odpalili drugą bombę transferową, ogłaszając sprowadzenie, z Belle Vue Aces aktualnego mistrza kraju – Maxa Fricke’a. Australijczyk ma być jednym z liderów ekipy z Leicester.

Prace na torze w Świętochłowicach coraz bardziej zaawansowane

Nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, że Max jest wielkim wzmocnieniem dla Leicester i jesteśmy zachwyceni, mogąc go sprowadzić do klubu. Wspaniale jest mieć go w drużynie i myślę, że ten transfer pokazuje ambicję klubu i deklarację konkurowania z najlepszymi w tej lidze – stwierdził Stewart Dickson.

Jak podały władze brytyjskiego żużla format ligi pozostanie bez zmian. Każda z drużyn pojedzie dwa mecze u siebie i dwa na wyjeździe, a cztery najlepsze kluby awansują do fazy play – off.

fot. Facebook Leicester Lions Speedway

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV

Leicester Lions wracają do Premiership i odpalają dwie bomby transferowe

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×