Żużel - Best Speedway Tv

Leicester Lions ogłosili kadrę na sezon 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Leicester

Leicester Lions ogłosili kadrę na sezon 2023

Leicester Lions ogłosili kadrę na sezon 2023

Zespół Leicester Lions, pozyskując Justina Sedgmena i Jake’a Allena skompletowali kadrę na przyszłoroczne zmagania na torach Premiership. Obaj Australijczycy do ekipy z Leicester przenieśli się z drużyny aktualnych wicemistrzów Wielkiej Brytanii – Sheffield Tigers.

Justin Sedgmen nie kryje zadowolenia z transferu do Lwów:

– To był dobry pomysł aby dołączyć do Leicester (…), wydaje mi się, że tutejszy tor znacznie się poprawił pod koniec sezonu. Ścigałem się na nim trzy razy w 2022 roku i uzyskałem dwa całkiem przyzwoite wyniki, trzeci był raczej przeciętny. Trochę popracujemy, poćwiczymy, zapoznamy się z torem i wszystko powinno być dobrze. Z Nickiem (Morrisem) i Maxem (Fricke’m) powinniśmy osiągać dobre wyniki. Wydaje mi się, że Stewart (Dickson) zebrał całkiem przyzwoity zespół i nie możemy na nic narzekać – skomentował swój transfer
Australijczyk.

Victor Palovaara: “Jestem bardzo wdzięczny i z optymizmem wyglądam już w przyszłość”

Menedżer zespołu Steward Dickson zgadza się z jego słowami:

– Jesteśmy zespołem, który moim zdaniem jest bardzo mocny, i myślę, że mamy możliwość zdobywania punktów, których tak bardzo potrzebujemy. Mamy zespół złożony z doświadczonych zawodników, z wyjątkiem Dana Thompsona, który będzie jeździł na pozycji Wschodzącej Gwiazdy. Patrzę na inne zespoły i myślę, że konkurencja będzie bardzo mocna, ale jestem zadowolony z tego, co udało nam się zbudować – powiedział dla klubowych mediów.

Kadra Leicester Lions na sezon 2023:
  1. Max Fricke
  2. Richard Lawson
  3. Chris Harris
  4. Nick Morris
  5. Justin Sedgmen
  6. Jake Allen
  7. Dan Thompson

Źródło: leicesterspeedway.com

Reklamy

Fot. Taylor Lanning

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×