Żużel - Best Speedway Tv

Łęgowik przed hitem 2. ligi: Warunki torowe są pod nas | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Łęgowik przed hitem 2. ligi: Warunki torowe są pod nas

Łęgowik

Łęgowik przed hitem 2. ligi: Warunki torowe są pod nas

Hubert Łęgowik zabrał głos przed kamerami klubowej telewizji Startu Gniezno przed hitowym spotkaniem 2. Ligi Żużlowej pomiędzy klubem z Gniezna a Texom Stalą Rzeszów. Wychowanek częstochowskiego Włókniarza optymistycznie podchodzi do zbliżającego się spotkania.

Przed pojedynkiem Tauron Włókniarz-Cellfast Wilki. „Chcemy zrobić swoje i ucieszyć częstochowską publikę”

Łęgowik zapewnia miejscowych kibiców, że drużyna jest dobrze spasowana z własną nawierzchnią i nie powinna być ona dla nikogo zaskoczeniem.

Trening dzisiaj odbyliśmy na naszym torze. Fajnie, pogoda dopisała. Warunki torowe myślę, że są pod nas. Każdy z nas szuka odpowiednich ustawień, bądź nie szuka, tylko sprawdza, czy to zagra, czy nie zagra. Każdy z nas złapał jakąś bazę i myślę, że czujemy się gotowi na ciężkie spotkanie ze Stalą Rzeszów.

28-latek został również zapytany o to, czy będą mu towarzyszyły dodatkowe emocje związane z tym, że reprezentował barwy Stali Rzeszów w zeszłym roku:

Chyba nie. To jest może dla kibiców bardziej taki plus. Ja chcę zrobić swoją robotę jak najlepiej i bawić kibiców swoją jazdą. Liczę na zwycięstwo naszej drużyny, żeby ten debiut na naszym stadionie w tym roku był taki huczny i ze zwycięstwem.

Mecz pomiędzy Startem Gniezno a Texom Stalą Rzeszów zaplanowano na sobotę, 6 maja. Start do pierwszego biegu o godzinie 14:00. Transmisję z zawodów przeprowadzi Canal+Sport 5.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×