Żużel - Best Speedway Tv

Krzysztof Kanclerz potwierdza zainteresowanie Zagarem! Na stole duże pieniądze! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Krzysztof Kanclerz

Krzysztof Kanclerz potwierdza zainteresowanie Zagarem! Na stole duże pieniądze!

Krzysztof Kanclerz potwierdza zainteresowanie Zagarem! Na stole duże pieniądze!

Po odejściu Vadima Tarasienko, Davida Bellego i Adriana Gały klub z Bydgoszczy ruszył do ofensywy kadrowej. Bliski odejścia z klubu jest Grzegorz Zengota, którego ma zastąpić Adrian Miedziński z Apatora Toruń. Krzysztof Kanclerz w rozmowie z naszym dziennikarzem stwierdził, że – nie zaprzeczam i nie potwierdzam rozmów z Adrianem Miedzińskim i wszystko okażę się w listopadzie. Oznajmił menager Polonii Bydgoszcz Krzysztof Kanclerz. Na pytanie o Grzegorza Zengote, odpowiedział – Z Grzegorzem parę razy się spotkaliśmy ale nasza przedstawiona oferta do jego oczekiwanej różniła się i z tego co wiemy zawodnik szuka gdzie indziej klubu.

119042713 2792215587715166 530056957491813894 n
fot. Emilia Hamerska – Lengas

Na pytanie o Mateja Zagara menager klubu, odpowiedział – z moich informacji z tego co wiem Matej Zagar ma oferty z Krosna i od nas. Spotkaliśmy się, oferta została przedstawiona i z tego co on chce to są na prawdę duże pieniądze jak na warunki 1. ligowe. I teraz kwestia kto mu te pieniądze da. Polonia zakłada jego angaż ale tak naprawdę wszystko rozstrzygnie się na dniach. Albo będzie u nas albo w Krośnie bo te dwa kluby są najbardziej nim zainteresowane. Nie ukrywamy, że rozmawiamy z Zagarem. – Menadzer Abramczyk Polonia Bydgoszcz Krzysztof Kanclerz.

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×