Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Krzysztof Buczkowski zostaje w Falubazie Zielona Góra na sezon 2023!

Krzysztof Buczkowski

Autor: Sebastian Krauz

Krzysztof Buczkowski zostaje w Falubazie Zielona Góra na sezon 2023!

Bardzo dobra informacja dla kibiców Stelmet Falubazu Zielona Góra. Krzysztof Buczkowski po sezonie 2022 nigdzie się nie wybiera i nadal będzie zawodnikiem Stelmet Falubazu Zielona Góra.

– Rok temu podpisałem dwuletnią umowę z zielonogórskim klubem i nie mam powodów, żeby jej nie zrealizować. Niezależnie od tego, jak zakończy się sezon 2022 w naszym wykonaniu, za rok będę zawodnikiem Stelmet Falubazu Zielona Góra. Rok temu klub na mnie postawił i zaufał, za co jestem wdzięczny. Czuję się tu dobrze, dlatego rozmowa dotycząca sezonu 2023 była krótka i rzeczowa. Zostaję z Wami! – powiedział Krzysztof Buczkowski.

– Przed nami ważny mecz, dlatego tym bardziej cieszę się, że Krzysztof zostaje z nami na kolejny sezon. To bardzo ważne ogniwo naszej drużyny w tym roku. Z pewnością informacja ta wprowadzi sporo spokoju do drużyny, ale także wśród kibiców czy u naszych sponsorów. Wbrew medialnym doniesieniom nie powinniśmy obawiać się o przyszłość żużla w Zielonej Górze – powiedział prezes zielonogórskiego klubu Wojciech Domagała.

Krzysztof Buczkowski jest aktualnie drugim najskuteczniejszym zawodnikiem w zielonogórskiej drużynie. Legitymuje się średnią biegową 2,214. W 15 meczach zdobył 147 punktów z ośmioma bonusami.

Fot. Łukasz Wilk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×