Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Turnieje Indywidualne

Gwiazdy, niespodzianki i rywalizacja w Kryterium Asów 2024 w Bydgoszczy! Znamy kolejnych zawodników na liście startowej!

Kryterium Asów
Fot. Sonia Kaps

Autor: Redakcja

Gwiazdy, niespodzianki i rywalizacja w Kryterium Asów 2024 w Bydgoszczy! Znamy kolejnych zawodników na liście startowej!

Otwarcie tegorocznego sezonu żużlowego w Polsce zacznie się od Kryterium Asów na torze w Bydgoszczy. W ostatnich dniach pojawiły się kolejne emocjonujące informacje dotyczące uczestników tej imprezy, a Abramczyk Polonia zaskakuje swoją silną obsadą.

W trakcie środowego wieczoru klub ujawnił udział dwóch ostatnich mistrzów świata – Bartosza Zmarzlika i Artioma Łaguty. Dołączyli do nich doświadczeni Kai Huckenbeck i Patryk Dudek, reprezentujący aktualnych i byłych uczestników cyklu Grand Prix. Niedzielny wieczór przyniósł kolejne niespodzianki, gdy ogłoszono udział Krzysztofa Buczkowskiego i Jarosława Hampela.

Krzysztof Buczkowski, który będzie reprezentował lokalny klub Polonii Bydgoszcz, ma ambicję powrotu do PGE Ekstraligi. Po udanym sezonie w Enea Falubazie Zielona Góra chce teraz stanąć na podium najlepszej żużlowej ligi Polski z Gryfami na plastonie.

Zawody Kryterium Asów odbędą się 24 marca, a obecna lista startowa wskazuje na to, że organizatorzy spełnią oczekiwania kibiców. Oczekiwana jest gwiazdorska obsada, a fakt, że niektórzy zawodnicy występujący na co dzień w Metalkas 2. Ekstralidze również wezmą udział, dodaje smaczku rywalizacji.

Podsumowując, otwarcie sezonu żużlowego w Polsce zapowiada się niezwykle emocjonująco, a udział, w tym Buczkowskiego, wzbudza dodatkowe zainteresowanie i oczekiwania kibiców.

Krzysztofa Buczkowskiego
Fot. Arkadiusz Siwek
żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *