Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Komentator na obozie z Koziołkami w Calpe. Szef żużla w Canal Plus tłumaczy sytuacje

Komentator

Autor: Redakcja

Komentator na obozie z Koziołkami w Calpe. Szef żużla w Canal Plus tłumaczy sytuacje

W niedziele podczas opublikowania, paru ujęć z obozu Koziołków w hiszpańskim Calpe, wywołało się nie lada poruszenie w mediach, a to za sprawą komentatora stacji tv Canal +, który razem z drużyną Motoru Lublin wziął udział grze integracyjnej beach soccera. Mowa o Tomaszu Dryle, który pochodzi z Lubina i nie ukrywa, że kibicuje drużynie Mistrza Polski. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że na co dzień komentator komentuje mecze innych drużyn, czy też spotkanie swojej ulubionej drużyny.

Koziołki wybrały kapitana na sezon 2023!

Na poruszenie w mediach, głos zabrał sam szef żużla Maciej Głazik redakcji Canal Plus, który podkreślił, że pracownik stacji jest w Hiszpanii służbowo. Jak wspomnieliśmy w poprzednich artykułach, zespół Motoru Lublin szlifuje formę w Hiszpańskim Calpe do nadchodzącego sezonu. – Tomek jest tam służbowo. Nie na prośbę, lecz z polecenia. W czasie wolnym od zdjęć poszedł pograć w piłkę i z tego co widzę na zdjęciu chyba dobrze mu to zrobi – skomentował Maciej Glazik na Twitterze w odpowiedzi na zamieszanie w mediach.

Kibice, którzy od dłuższego czasu uważają, że komentator nie powinien komentować spotkań z udziałem swojej ulubionej drużyny w PGE Ekstralidze, szybko zareagowali na zdjęcie i wyrazili swoje niezadowolenie na twitterze.

fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×