Żużel - Best Speedway Tv

Komentarze po pierwszych treningach żużlowców Falubazu | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Komentarze po pierwszych treningach żużlowców Falubazu

Komentarze

Komentarze po pierwszych treningach żużlowców Falubazu

Sezon żużlowcy coraz bliżej. Zawodnicy z zielonogórskiego klubu wykorzystali świetne warunki pogodowe i są już po pierwszych treningach na własnym torze.


Mateusz Tonder:
– Już jestem bardziej rozjeżdżony po dzisiejszym treningu. Udo trochę już boli, więc stwierdziłem, że piątego wyjazdu nie robiłem. Teraz jeden dzień odpoczynku i będziemy dalej trenować. Dziś było trochę przyczepniej, ale tor się nie rozwalał, Fajnie, że mogliśmy się pościgać i sprawdzić jak ten sprzęt sobie poradzi. W najbliższych dniach będziemy jeździć spod taśmy i zobaczymy, jak to będzie wychodzić.

Krzysztof Buczkowski:
– Generalnie dobrze, trafiliśmy z pogodą, tor został dobrze przygotowany. Pojeździliśmy dwa dni. Motocykli w tym momencie mamy cztery i pięć silników. Teraz jeździmy tylko na trzech i to, co mogliśmy, to sprawdziliśmy. Wiadomo, że te pierwsze jazdy nie są adekwatne. Pod koniec tygodnia będziemy się skupiać nad regulacją motocykla. Jeśli chodzi o sparingi to mamy mocnych rywali i myślę, że to nam dużo powie.

Max Fricke:
– Już nie mogę doczekać się inauguracji sezonu. Czuję się świetnie na motocyklu, ale wiadomo była zima i przerwa od jazdy, jednak na ten moment wszystko wygląda bardzo dobrze. Zostanę w Zielonej Górze jeszcze parę dni i wykorzystam ten czas na treningi, żeby być dobrze przygotowanym.

Piotr Żyto:
– To jest dopiero początek, ale tor został przygotowany świetnie. Nie ma pułapek ani kolein i dziur także jest dobrze. Pierwsze wyjazdy to trzeba naciągnąć łańcuch, rozjeździć sprzęt. Każdy też musi poczuć moc na motocyklu, także nie ma od razu ścigania, tylko jazdy są indywidualne. Myślę, że w najbliższych dniach będziemy coś kombinować, żeby zawodnicy startowali spod taśmy. Cieszę się, że pogoda dopisała i treningi odbyły się według planu i nie trzeba było jechać za granicę, żeby potrenować.

fot. Wojra-foto.cz

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×