Żużel - Best Speedway Tv

Kibice z Krosna zdenerwowani. Władze klubu reagują! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kibice z Krosna zdenerwowani. Władze klubu reagują!

Krośnie

Kibice z Krosna zdenerwowani. Władze klubu reagują!

Klub z Krosna wprowadził nowe specjalne bilety. Są to wejściówki na koronę stadionu. Władze klubu podjęły taką decyzję, ponieważ kibice Wilków skarżyli się o to, że niektóre osoby stoją na schodach i zasłaniają innym widok toru.

GKM rozpoczyna serię piekielnie trudnych meczów. Do Grudziądza przyjeżdża lider [ZAPOWIEDŹ]

Kibice “Watahy” twierdzą, że to nie jest dobre rozwiązanie sprawy i klub powinien inaczej podejść do tego tematu. Cena takiego biletu to 50 zł. Ta wejściówka obowiązuje tylko kibiców, którzy chcą oglądać spotkanie na stojąco.

Piotr Bąk, rzecznik prasowy, szef działu social media Cellfast Wilki Krosno poinformował, że bilety na miejsca stojące na koronie trybuny zostały wprowadzone do sprzedaży tylko i wyłącznie na prośbę kibiców i jest to wyjście klubu naprzeciw oczekiwaniom części fanów.

– Osoby zajmujące miejsca na koronie trybuny nie mają możliwości, by pogorszyć komfort oglądania meczu osobom siedzącym poniżej – po prostu nie ma takiej fizycznej możliwości. Zauważyliśmy za to problem osób, który zasłaniają widok na tor ,zajmując miejsca przy barierkach tuż nad pasem bezpieczeństwa. Przekażemy uwagi ochronie i wyczulimy służby porządkowe, by zwróciły szczególną uwagę na zaistniały problem już podczas niedzielnego meczu PGE Ekstraligi z drużyną z Gorzowa.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×