Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Kibice z Krosna zdenerwowani. Władze klubu reagują!

Wilki Krosno
fot. Cellfast Wilki Krosno

Autor: Piotr Dzierliński

Kibice z Krosna zdenerwowani. Władze klubu reagują!

Klub z Krosna wprowadził nowe specjalne bilety. Są to wejściówki na koronę stadionu. Władze klubu podjęły taką decyzję, ponieważ kibice Wilków skarżyli się o to, że niektóre osoby stoją na schodach i zasłaniają innym widok toru.

GKM rozpoczyna serię piekielnie trudnych meczów. Do Grudziądza przyjeżdża lider [ZAPOWIEDŹ]

Kibice “Watahy” twierdzą, że to nie jest dobre rozwiązanie sprawy i klub powinien inaczej podejść do tego tematu. Cena takiego biletu to 50 zł. Ta wejściówka obowiązuje tylko kibiców, którzy chcą oglądać spotkanie na stojąco.

Piotr Bąk, rzecznik prasowy, szef działu social media Cellfast Wilki Krosno poinformował, że bilety na miejsca stojące na koronie trybuny zostały wprowadzone do sprzedaży tylko i wyłącznie na prośbę kibiców i jest to wyjście klubu naprzeciw oczekiwaniom części fanów.

– Osoby zajmujące miejsca na koronie trybuny nie mają możliwości, by pogorszyć komfort oglądania meczu osobom siedzącym poniżej – po prostu nie ma takiej fizycznej możliwości. Zauważyliśmy za to problem osób, który zasłaniają widok na tor ,zajmując miejsca przy barierkach tuż nad pasem bezpieczeństwa. Przekażemy uwagi ochronie i wyczulimy służby porządkowe, by zwróciły szczególną uwagę na zaistniały problem już podczas niedzielnego meczu PGE Ekstraligi z drużyną z Gorzowa.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×