Żużel - Best Speedway Tv

Kajetan Kupiec przekazał wieści o swoim stanie zdrowia | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kajetan Kupiec przekazał wieści o swoim stanie zdrowia

Kajetan Kupiec

Kajetan Kupiec przekazał wieści o swoim stanie zdrowia

Kajetan Kupiec obecnie przeżywa rozbrat z torem. Powodem takiego stanu rzeczy jest upadek, jaki zawodnik Tauron Włókniarza Częstochowa odnotował w czasie V rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Łodzi (12 lipca). W efekcie doznał złamania obojczyka.

Żużel. Wyrównana rywalizacja w Gorzowie, dwie drużyny na pierwszym miejscu! DPE 250cc

W środę (19 lipca) młodzieżowiec „Lwów” dał o sobie znać za pośrednictwem mediów społecznościowych. Poinformował, że aktualnie przechodzi rehabilitację, by jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności. Leczenie odbywa pod okiem „Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego Reha Medica. Tarnów i Nowy Sącz”, któremu składał wyrazy wdzięczności za otrzymaną pomoc. Nie wiadomo jeszcze, kiedy niespełna 18-latek wznowi ściganie, lecz z zamieszczonego wpisu można wywnioskować, że być może nastąpi to już wkrótce.

Oto pełna treść postu, udostępnionego przez Kajetana Kupca na łamach facebook.com

„Siemka.

Chwile mnie tutaj nie było, a to wszystko za sprawą wypadku, który niestety zakończył się złamaniem obojczyka oraz blachy, która już wcześniej się tam znajdowała.

Obecnie jestem w dobrych rękach, w trakcie rehabilitacji i powrotu do pełnej sprawności, o którą dba Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Reha Medica. Tarnów i Nowy Sącz , za co chciałbym bardzo podziękować.

Dziękuje również wszystkim osobom za wiadomości prywatne oraz wszelką pomoc.

Do zobaczenia za niedługo już na stadionach”.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×