Żużel - Best Speedway Tv

Jonas Seifert-Salk: „Chcieliśmy ten mecz wygrać” | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Jonas Seifert-Salk

Jonas Seifert-Salk: „Chcieliśmy ten mecz wygrać”

Jonas Seifert-Salk: „Chcieliśmy ten mecz wygrać”

W sobotnie popołudnie kibice zgromadzeni na stadionie w Opolu byli świadkami bardzo emocjonującego spotkania pomiędzy miejscowym Bedmet OK Kolejarzem a przyjezdnym zespołem SpecHouse PSŻ Poznań. Spotkanie określane jako hit 2 ligi żużlowej spełniło wszelkie oczekiwania a rywalizacja o wygraną toczyła się do ostatniego biegu. Jednym z wyróżniających się zawodników tego meczu był Duńczyk Jonas Seifert-Salk.

galeria 1 11

Po spotkaniu Jonas Seifert-Salk, zawodnik SpecHouse PSŻ Poznań zgodził się udzielić krótkiego wywiadu naszej redakcji.

Dawid Procajło (Best Speedway Tv): Jakie są twoje odczucia po spotkaniu z Kolejarzem Opole? Mecz co prawda przegrany ale minimalny cel na ten spotkanie w postaci punktu bonusowego został osiągnięty. Jak ocenisz swoją jazdą oraz swoich kolegów z drużyny?

Jonas Seifert-Salk (SpecHouse PSŻ Poznań): Nie wiem jak poszło moim kolegom z zespołu ale nie poszło im źle skoro byliśmy bardzo blisko przegrywając zaledwie trzema punktami.
Zdobyłem dwanaście punktów, w ostatnim biegu miałem całkiem niezły start ale rywale byli bardzo blisko mnie i w kontakcie z moją lewą nogą zablokowali mnie co spowodowało, że na śliskim torze nie mogłem się przebić by się z Nimi ścigać.
Utrzymaliśmy punkt bonusowy który był naszym minimum ale oczywiście chcieliśmy ten mecz wygrać.

Dawid Procajło: Skorpiony miały sporą szansę na wygraną ponieważ cały czas były w kontakcie z zespołem z Opola do ostatniego biegu ale myślę, że w końcowym rezultacie wszyscy wyjadą stąd zadowoleni mając jeszcze świeżo w pamięci zdecydowanie bardzo zły poprzedni mecz w wykonaniu całej drużyny i po tym występie myślę, że zespół czeka dużo epsza przyszłość.
Jaki jest twój plan przygotowań na najbliższe dwa domowe spotkania z drużynami z Rzeszowa oraz Daugavpils?


Jonas Seifert-Salk: Robić dalej swoje i zdobywać punkty i zawsze jechać po zwycięstwo.

galeria 2 7

Dawid Procajło: Zdobywasz bardzo dużo punktów na wszystkich torach, czy uważasz, że tor w Poznaniu może kryć w sobie coś lepszego od innych i czy jako ten domowy jest rzeczywiście atrybutem Skorpionów czy czasami nie?

Jonas Seifert-Salk: Lubię nasz tor w Poznaniu, w zasadzie mogę to powtarzać cały czas, czasami może być inna pogoda i tor wtedy może być trochę dziwny ale ustawienia są właściwie zawsze takie same i o wszystkim decyduje sama jazda.
Lubię ten tor bo jest długi i szybki w przeciwieństwie do toru w Opolu, który mi nie przypadł do gustu i z którym mam dość złe wspomnienia podczas pobytu w tym klubie, dlatego jestem bardzo szczęśliwy z mojego dzisiejszego wyniku.

Dawid Procajło: I na koniec Jonas z okazji przypadających w poniedziałek twoich urodzin chciałem Ci złożyć w imieniu swoim oraz całej redakcji Best Speedway Tv życzenia, wszystkiego najlepszego i oczywiście samych trójek zdobywanych na torze dla PSŻ Poznań. Dziękuję Ci za rozmowę.

Jonas Seifert-Salk: Dziękuję bardzo za rozmowę oraz życzenia.

Foto: Sandra Rejzner


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×