Przejdź do treści
Aktualności żużlowe – najnowsze wiadomości i wyniki/PGE Ekstraliga – żużel Polska

Jason Doyle zostaje w Lesznie!

Jason Doyle zostaje w Lesznie!
📅 23 sierpnia 2021 🕒 16:53 ⏱ 1 min czytania ✍️ Autor:
Reklama

Jason Doyle zostaje w Lesznie!

Runda zasadnicza ledwo się zakończyła, a kluby już ogłaszają nazwiska zawodników, którzy w przyszłym roku nadal będą reprezentować te same barwy. Wcześniej pisaliśmy o tym, że w kolejny sezon w Sparcie spędzi Artiom Łaguta, a teraz zatrzymaniem w zespole swojego lidera pochwaliła się Unia Leszno.

Reklama

Jason Doyle znany jest z tego, że często zmienia drużyny w polskiej lidze, ale tym razem jego aktualny klub przerwał spekulację dotyczące transferu i ogłosił, że Australijczyk zostanie w Fogo Unii na sezon 2022, o czym poinformowała klubowa strona.

Dla aktualnego Mistrza Polski jest to bardzo dobry ruch. Doyle w rundzie zasadniczej był najlepszym zawodnikiem „Byków”, a szybkie przedłużenie umowy jest dla Leszna dobrym prognostykiem przed przyszłym sezonem.

Reklama

fot. wojta-foto.cz

Autor tekstu:

Jakub Żak

Piszący z pasją i zaangażowaniem, fan sportu (zwłaszcza czarnego). Miłośnik mijanek bez hamulców na każdym torze i w każdych warunkach.

Zobacz wszystkie artykuły autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

crossorigin="anonymous">