Żużel - Best Speedway Tv

“Tory jak najbardziej bardzo dobre dla mnie” - Janusz Kołodziej o kalendarzu Tauron SEC | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Janusz Kołodziej

“Tory jak najbardziej bardzo dobre dla mnie” – Janusz Kołodziej o kalendarzu Tauron SEC

“Tory jak najbardziej bardzo dobre dla mnie” – Janusz Kołodziej o kalendarzu Tauron SEC

Janusz Kołodziej był niedawno gościem naszego magazynu. Czterokrotny indywidualny mistrz Polski opowiedział nieco o tegorocznym cyklu Tauron SEC, w którym po raz kolejny powalczy o najwyższe lokaty. Jak podoba mu się kalendarz zawodów o miano najlepszego żużlowca Europy?

Janusz Kołodziej: „Obóz kadrowy zupełnie różnił się od naszego drużynowego”

Cykl SEC rozpocznie się 17 czerwca w Częstochowie. Następnie zawodnicy będą rywalizować 5 sierpnia w Guestrow oraz 9 września w Bydgoszczy. Medale zostaną z kolei rozdane 22 września w Pardubicach. Jak te cztery wymienione wyżej obiekty „leżą” Januszowi Kołodziejowi?

“Oczywiście do każdych zawodów trzeba się dobrze przygotować. Przede wszystkim bydgoski tor różni się moim zdaniem bardzo. Po doświadczeniu z zeszłego sezonu wiem, że muszę dużo popracować, żeby dobrze pojechać w Pardubicach. W Guestrow zazwyczaj fajnie to wygląda, a Częstochowę bardzo lubię. Tory jak najbardziej bardzo dobre dla mnie, jednak żeby dobrze poszło, musi się wszystko idealnie zgrać”.

Janusz Kołodziej będzie jednym z głównych faworytów do złotego medalu indywidualnych mistrzostw Europy. Jego głównymi rywalami będą na pewno Leon Madsen, Mikkel Michelsen, Patryk Dudek oraz Dominik Kubera. Resztę uczestników cyklu wyłonią eliminacje, które zostaną rozegrane na przełomie kwietnia i maja. 

fot. Emilia Hamerska Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY z udziałem Janusza Kołodzieja – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×