Żużel - Best Speedway Tv

Hit 1. kolejki PGE Ekstraligi przełożony! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hit 1. kolejki PGE Ekstraligi przełożony!

Motor Lublin

Hit 1. kolejki PGE Ekstraligi przełożony!

PGE Ekstraliga poinformowała o przełożeniu meczu pomiędzy Platinum Motor Lublin a Betard Spartą Wrocław. Podano nowy termin zawodów oraz poinformowano o tym, że trzy pozostałe mecze są, póki co niezagrożone.

Finał Turnieju o Złoty Kask odwołany! Znamy nowy termin

Głównym powodem takiej decyzji jest zły stan lubelskiego toru. Mistrzowie Polski nie byli w stanie doprowadzić go do odpowiedniego stanu po zimie, ze względu na fatalną pogodę. Ilość opadów oraz bardzo niska temperatura w ostatnich tygodniach w połączeniu z niekorzystnymi prognozami pogody do niedzieli, musiały dać w efekcie decyzję o odwołaniu hitu kolejki.

Nowy termin meczu Platinum Motor Lublin z Betard Spartą Wrocław to 27 kwietnia. Jednocześnie PGE Ekstraliga poinformowała o tym, że trzy pozostałe mecze 1. kolejki mają się odbyć zgodnie z planem, a gospodarze spotkań mają przykryć swoje tory ochronną plandeką.

Fot. Motor Lublin

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×