Żużel - Best Speedway Tv

Grzegorz Zengota z nowym klubem w Bauhaus-Ligan | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Grzegorz Zengota z nowym klubem w Bauhaus-Ligan

Bauhaus-Ligan

Grzegorz Zengota z nowym klubem w Bauhaus-Ligan

Grzegorz Zengota zmienia barwy nie tylko w Polsce. W ostatnim okienku transferowym odszedł z Polonii Bydgoszcz, by dołączyć do ROW-u Rybnik, teraz ogłosił, że nowy klub znalazł również w Szwecji.

Podczas minionego sezonu popularny “Zengi” startował w Bauhaus-Ligan jako zawodnik Indianerny Kumla, z którą zakończył rozgrywki na 7. miejscu. Teraz wychowanek Falubazu zamienił dotychczasowy klub na Smedernę Eskilstunę, w której startował już w przeszłości – “Bardzo się cieszę, że po raz drugi będę reprezentował barwy Kowali z Eskilstuny. Mamy bardzo fajny skład i już nie mogę się doczekać pierwszego meczu” – czytamy w mediach społecznościowych zawodnika.

Oprócz Grzegorza Zengoty w składzie Smederny znajdują się obecnie Kacper Woryna, Robert Lambert, Pontus Aspgren, Michael Jepsen Jensen, Daniel Bewley, Patryk Wojdyło, Joel Andersson, Johannes Stark i Max Belsing. Warto wspomnieć, że minionym sezonie “Kowale” zwyciężyli w rundzie zasadniczej, a rozgrywki zakończyli na drugim miejscu.

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

0/100

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×