Żużel - Best Speedway Tv

Groźny wypadek na ostrowskim treningu | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Groźny wypadek na ostrowskim treningu

Junior

Groźny wypadek na ostrowskim treningu

Żużlowcy Arged Malesy Ostrów Wielkopolski sumiennie trenują na każdym obiekcie. Pogoda nie sprzyja, więc wykorzystują każdą nadarzającą się okazję do jazdy. W środę na ostrowskim owalu przeżywano jednak chwile grozy związane z bardzo niebezpiecznym upadkiem juniorów.

PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha 2023 – zapowiedź

Z nawierzchnią toru zapoznali się młodzi zawodnicy – 15-letni Filip Seniuk oraz 19-letni Jakub Poczta. Jak informuje Kurier Ostrowski, młodszy z nich podniósł się z toru od razu, natomiast do Jakuba Poczty wyjechała nawet karetka pogotowia. Całe zdarzenie dla lokalnej prasy krótko skomentował Seniuk:

Jestem lekko poobijany. Całe szczęście, bo mogło się to skończyć gorzej.

Żużlowcom klubu z Ostrowa niestraszna jest pogoda. Trenowali codziennie od wtorku do czwartku, nawet gdy momentami nad stadion witała śnieżyca. Pierwszy mecz sezonu dla spadkowicza z PGE Ekstraligi zaplanowany jest na sobotę, 8 kwietnia. Wtedy Ostrowianie wybiorą się do Gdańska na mecz z miejscowym Zdunek Wybrzeżem.

Fot. TŻ Ostrovia

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×