Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA/Turnieje Indywidualne

Groźny upadek Wiktora Przyjemskiego. Zawodnik odpowiedział na pytania o stan zdrowia

Wiktora Przyjemskiego
Fot. Edyta Wojdeł

Autor: Krzysztof Choroszy

Groźny upadek Wiktora Przyjemskiego. Zawodnik odpowiedział na pytania o stan zdrowia

Dzisiejsze Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych, które odbywało się na torze w Bydgoszczy, przyniosło wiele emocji. Były to pierwsze w tym roku zawody, z tak znakomitą obsadą, gdyż przy Sportowej 2 zameldowali się tacy zawodnicy jak: Bartosz Zmarzlik, Artiom Łaguta, Jason Doyle, Szymon Woźniak czy Dominik Kubera. Sam turniej nie zawiódł i przyniósł wiele emocji kibicom.

W trakcie trwania zawodów mieliśmy kilka biegów, które dostarczały nam mnóstwo emocji. Wiele strachu najedli się jednak kibice Orlen Oil Motoru Lublin. Nowy nabytek lubelskiej drużyny, Wiktor Przyjemski, w ostatnim wyścigu zawodów zanotował nieprzyjemnie wyglądający upadek. Na wejściu w pierwszy łuk drugiego okrążenia zdefektował motocykl 18-latka, w wyniku czego groźnie upadł on na tor. Na szczęście dla samego zawodnika podniósł się on o własnych siłach. Po meczu nasz korespondent zapytał Przyjemskiego o to, jak czuje się po upadku.

– Okej, wszystko w porządku. […] Poobijany tylko – mówił po zawodach młodzieżowiec Motoru Lublin.

Nadchodzący sezon będzie bardzo ważnym w karierze wychowanka Polonii Bydgoszcz. Zadebiutuje on w PGE Ekstralidze i to w nie byle jakim zespole, gdyż na torach najlepszej żużlowej ligi świata będziemy mogli oglądać go w barwach Motoru Lublin. Dla samego zawodnika jest to ogromna szansa, gdyż będzie mógł pokazać się w najlepszym aktualnie zespole w naszym kraju. Jak zaprezentuje się Wiktor Przyjemski w nadchodzącym sezonie? Przekonamy się w przyszłości.

432155255 1092999448427762 6413136118824391324 n
Fot. Edyta Wojdeł
Stal Gorzów
Fot. Sonia Kaps

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *