Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Transmisja Grand Prix na antenie TVN ?

Grand Prix

Autor: Łukasz Kolski

Transmisja Grand Prix na antenie TVN ?

Podczas konferencji zapowiadającej nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak zapowiedział że spółka należąca do Discovery chcę głębiej wejść do sportu i pokazać nowe oblicze a zarazem pozyskać nowych kibiców. Temat żużla stał się o tyle ciekawym tematem bo od przyszłego roku Discovery stanie się nowym promotorem cyklu Speedway Grand Prix na całym świecie. Są to mocne dwa uderzenia zwłaszcza na polskim rynku medialnym gdzie zarówno skoki narciarskie i żużel za sprawą naszych mistrzów stoi na najwyższym poziomie i ma ciągłe szanse na rozwój.

Obecnie przygotowujemy się do transmisji żużla, ale na chwilę obecną jesteśmy na początku rozmów, dlatego jeszcze nie wiemy jakie imprezy związane z tą dyscypliną będziemy relacjonować – mówi Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN Discovery Polska w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl/

Nowy promotor to też nowa wizja i podejście do tematu, pierwszą szansą na zobaczenie nowej jakości będziemy mieli podczas inauguracji Pucharu Świata w skokach narciarskich w ten weekend. Jaką przyszłość czeka cykl Grand Prix w rękach Discovery, czas pokaże a my na pewno będziemy się tej sprawie przyglądać.

fot. Paweł Wilczyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *