Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/Speedway 2. Ekstraliga

Gorąco w bydgoskim parku maszyn! Jan Kvech nie wytrzymał

ROW Rybnik
Fot. Sonia Kaps

Autor: Dawid Ociepa

Gorąco w bydgoskim parku maszyn! Jan Kvech nie wytrzymał

W czternastym wyścigu meczu Abramczyk Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik doszło do wypadku między Danielem Jeleniewskim i Janem Kvechem. Ten drugi na wyjściu z drugiego wirażu zderzył się z Polakiem, a na wejściu w następny łuk obaj zawodnicy upadli. 40-latka z toru zabrała karetka, a w jego przypadku mówi się o kontuzji lewego barku. Do najciekawszych zdarzeń doszło już po wypadku, gdy bydgoscy kibice zaczęli gwizdać na Jana Kvecha.

Falubaz pewnie wygrał ze słabym Wybrzeżem. Bezbłędny Pawlicki [RELACJA]

Jan Kvech nie puścił tego płazem i zaczął machać i klaskać publiczności zgromadzonej na obiekcie przy ul. Sportowej 2. Po opuszczeniu toru dodatkowo z jakimiś uwagami podszedł do niego ktoś z teamu Daniela Jeleniewskiego.

Nabuzowany Czech zaczął przebierać w słowach nienadających się do cytowania. Prezes ROW-u Rybnik Krzysztof Mrozek starał się nie dopuścić do konfrontacji, siłą odciągając swojego zawodnika. W międzyczasie żużlowiec gości zaczął jeszcze krzyczeć do jednego z kibiców.

Po tej sytuacji ta osoba z teamu Daniela Jeleniewskiego jeszcze podeszła do rozmawiających ze sobą Krzysztofa Mrozka i Jana Kvecha w przeznaczonej dla gości części parku maszyn, ale otrzymał jedynie odpowiedź “Idź pan stąd!”.

Jan Kvech pojawił się w tym spotkaniu na torze dwa razy i zdobył dwa punkty.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×