Żużel - Best Speedway Tv

Gigantyczny budżet Motoru Lublin | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gigantyczny budżet Motoru Lublin

Motoru Lublin zmarzlika

Gigantyczny budżet Motoru Lublin

Ściągnięcie Zmarzlika, spółki skarbu państwa – to wszystko przekłada się, że lublinianie dysponują gigantycznym budżetem. Jak podaje Gazeta Pomorska, w przypadku Motoru Lublin może to być nawet 25 milionów złotych.

Unia zwycięska w sparingowym rewanżu [relacja]

“Wydatki ekstraligowych klubów ostro poszybowały w górę. W ciągu ostatnich trzech lat budżety klubów praktycznie się podwoiły. W tym sezonie Motor Lublin jako pierwszy żużlowy klub w historii przekroczył kwotę 20 mln zł na roczne wydatki, nieoficjalnie mówi się nawet o 25 mln zł” — czytamy w Gazecie Pomorskiej

Zdaniem gazety wielkie budżety mają także we Wrocławiu – 20 mln, a w Krośnie i Toruniu – po 15 mln. Dajmy na to, że jeszcze jakiś czas temu budżety dwu cyfrowe były nie osiągalne dla klubów najlepszej żużlowej ligi świata i istnieje szansa, że suma wszystkich klubów przekroczy 100 milionów złotych.

fot. Speedway Motor Lublin

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×