Przejdź do treści
Aktualności/Liga Szwedzka/PGE EKSTRALIGA

Francis Gusts i Oskar Fajfer z kontuzjami?

Oskar Fajfer
fot. Sonia Kaps

Autor: Jakub Bielak

Francis Gusts i Oskar Fajfer z kontuzjami?

Liga szwedzka we wtorkowy wieczór nie przyniosła wielu emocji na torze. Niestety za to dwóch zawodników zakończyło spotkania z urazami. Francis Gusts najprawdopodobniej złamał nadgarstek, natomiast Oskar Fajfer nabawił się urazu lewej stopy. W jego przypadku nie wiadomo jednak, w jakim stopniu sprawa jest poważna.

Liga szwedzka na żużlu. Maksym(alny) Drabik, urazy Gustsa i Fajfera [RELACJA]

Francis Gusts ze złamaniem?

Łotysz jechał bardzo słabe zawody. W swoim trzecim starcie, do którego wyjechał bez żadnej zdobyczy punktowej, zaliczył upadek, po którym już nie pojawił się na torze. Niestety komentatorzy Eleven Sports przekazali, że pierwsze informacje mówią o złamaniu nadgarstka. Polski klub młodego zawodnika, a więc Arged Malesa Ostrów, póki co nie przekazał żadnych oficjalnych informacji na temat stanu zdrowia swojego zawodnika.

Oskar Fajfer przejdzie badania

Oskar Fajfer pojawił się we wtorek na torze jedynie dwukrotnie. Jak poinformowała Stal Gorzów, zawodnik zakończył swoje starty po upadku, po którym czuł ból w lewej stopie. W środę reprezentant gorzowskiej Stali ma przejść szczegółowe badania, już w Polsce. Klub będzie informował o jego stanie zdrowia na bieżąco.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×