Żużel - Best Speedway Tv

Fogo Unia Leszno traci jednego z juniorów! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fogo Unia Leszno traci jednego z juniorów!

Fogo Unia Leszno

Fogo Unia Leszno traci jednego z juniorów!

Krzysztof Sadurski opuści w najbliższym okienku transferowym swój macierzysty klub. Wychowanek Fogo Unii Leszno w poprzednim sezonie występował w spotkaniach leszczyńskich Byków do czasu ukończenia 16. roku życia przez Damiana Ratajczaka, a później zastępował kontuzjowanego Kacpra Pludrę. Odejście jednego z juniorów biało-niebieskich potwierdził menadżer zespołu, Piotr Baron.

117117439 316888959361500 1102898807318703472 n
fot. facebook Krzysztof Sadurski

Jest to prawda. Czy będzie żal? Oczywiście chłopak gdzieś tam się rozwijał, coraz lepiej jechał. Będzie żal, ale też mamy taką politykę, żeby wprowadzić młodych chłopaków. Damian Ratajczak pokazał, że jest to dobry ruch. Mamy następnego chłopca, który w lutym skończy szesnaście lat i zapowiada się dość fajnie i myślę, że też będzie tego człowieka trzeba wprowadzać w ligę, żeby jeździł następny – odpowiedział na pytanie o odejście 18-latka w rozmowie z naszym portalem Piotr Baron.

Reklamy

Krzysztof Sadurski w poprzednim sezonie wystąpił w jedenastu spotkaniach i osiągnął średnią punktów na bieg na poziomie 0,433. Prawdopodobnie nowym klubem młodego zawodnika będą Cellfast Wilki Krosno.

fot. Łukasz Wilk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×