Żużel - Best Speedway Tv

Finał IMP z nową formą rozgrywania! Z imprezy jednodniowej po cykl imprez! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Finał IMP

Finał IMP z nową formą rozgrywania! Z imprezy jednodniowej po cykl imprez!

Finał IMP z nową formą rozgrywania! Z imprezy jednodniowej po cykl imprez!

To już niemal pewne, że Indywidualne Mistrzostwa Polski przechodzą organizacyjną rewolucje! Z jednodniowego dnia imprezy po cykl, czyli paru turniejów. Najprawdopodobniej będą to 3 turnieje i z naszej informacji wynika to, że jeden finał zostanie rozegrany w Toruniu.

Indywidualne Mistrzostwa Polski w nowej formule już kryytkowane choć jeszcze nie wszystko wiadome. Nie ma lepszych, indywidualnych zawodów w Polsce. Chcemy je rozwijać i dodać nowej jakości. Robimy swoje. – informuje szef żużla w nsport Marcin Majewski na twitterze. (pisowania orginalna)

Na stwierdzenie przez jednego z użytkowników twittera, że (…) Każdy ma oczywiście swój punkt widzenia i dla telewizji dobre będzie nawet i pięć turniejów. Czy dla kibiców? Można mieć uzasadnione wątpliwości. Marcin Majewski odpowiedział – Krytyka konstruktywna jak najbardziej. Zobaczymy jak będzie a potem wyciągnie wniosków. Nikt nie mówi że ma patent na wszystko ale IMP potrzebuje lepszej jakości, opakowania itp. Absolutnie na to zasługuje. Również na swoje fajne logo. (pisownia orginalna)

Na oficjalne potwierdzenie zmian przez IMP przez GKSŻ musimy jeszcze poczekać. Jak wspomina Piotr Szymański na łamach polskizuzel.pl – Szczegóły pojawią się pod koniec lutego lub do połowy marca. Warto pamiętać, że od tego roku zdobywca DMP nie jest już z urzędu gospodarzem tej imprezy.

217563142 10223363131440828 6095056883091514832 n

fot. Paweł Wilczyński

Reklamy

1 Komentarz

 • Staleczka
  Posted 22 stycznia 2022 w 15:09

  Pomysł może chwycić. Jednak regulamin musi w tym pomóc.
  Do finału niech awansuje 19 zawodników + 1 DK.
  Po 1 turnieju zostaje 15 zaw. a na 3 finał jedzie najlepsza 12-ka po 2 turniejach.
  Nastąpi selekcja zawodników w trakcie mistrzostw i nie będzie problemu z zaw. którzy stracili już szansę na dobry wynik.
  Uważam , że to może zmniejszyć do minimum największe zagrożenie tego projektu.
  Poza tym , jeżeli jeden turniej ma być na stałe w Toruniu, to jaki może być powód aby jeden odbywał się dalej na torze DMP ? Jednak nie musi być to obowiązkowe.
  No i oby nie wpadł komuś pomysł na punktację rodem z SGP. Tego GNIOTA kibice mają po daszek czapki.

Zostaw komentarz

0/100

 • redakcja@bestspeedwaytv.pl
 • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×