Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Finał IMP w Krośnie odwołany i przeniesiony!

Wilki Krosno

Autor: Patrycja Kowalczuk

Finał IMP w Krośnie odwołany i przeniesiony!

Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie został odwołany ze względu na zły stan toru. Zawody mają zostać rozegrane jutro.
Żużel. Orły najlepsze w 6. Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej [RELACJA]

Zawody miały zostać rozegrane na torze w Krośnie, a ich rozpoczęcie planowano na godzinę 19. Jednak już kilka minut przed planowanym rozpoczęciem finału otrzymaliśmy informację, że zawodnicy wraz z jury debatują nad stanem toru. Największe zastrzeżenia żużlowcy mieli do przygotowania zewnętrznej części toru oraz pola pierwszego. Dwadzieścia minut po 19 pojawiła się informacja, że zawody zostają odwołane i przełożone na dzień jutrzejszy na godzinę 19.

Fijałkowski poinformował w rozmowie z Canal+, że postarają się przygotować tor do jutra do godziny 17. Przewodniczący jury zaznaczył, że są na stadion przybyli w czwartek i zastali zbronowany tor, nad którym musieli zacząć od nowa pracować. Według przekazanych informacji tor w poniedziałek rano był przygotowany zgodnie z zaleceniami PZM, ponieważ przewidywane były opady. Niestety kilka godzin później, ktoś zbronował nawierzchnię i nie udało się przedstawicielom PZM doprowadzić jej do odpowiedniego stanu na czas zawodów.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *