Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Falubaz Zielona Góra organizuje akcję dla najmłodszych. Piękny gest dyrektora sportowego klubu

Piotr Protasiewicz
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Falubaz Zielona Góra organizuje akcję dla najmłodszych. Piękny gest dyrektora sportowego klubu

Powoli zbliżamy się do okresu świątecznego, a co za tym idzie pojawia się coraz więcej akcji związanych z tym czasem. Jedną z nich już po raz piętnasty organizuje Falubaz Zielona Góra. W ramach Falubazowych Mikołajków klub rozda prezenty najmłodszym pacjentom lubuskich szpitali, podopiecznym placówek opiekuńczych i domów dziecka.

Piękny gest legendy klubu

Środki na upominki dla najmłodszych klub pozyskuje między innymi z licytacji, gdzie kibice mogą wziąć udział w aukcjach o cenne pamiątki związane ze speedwayem. W jednej z nich możliwe jest licytowanie złotego medalu za zdobycie drużynowego mistrzostwa Polski Piotra Protasiewicza, które wraz z Falubazem zdobył w 2013. Możliwość zdobycia złota za takie osiągnięcie jest gratką dla wszelkiego rodzaju kolekcjonerów, gdyż mało kto ma okazję do posiadania tej nagrody, nie licząc zawodników, działaczy i trenerów.

FB IMG 1700725477212

Piotr Protasiewicz swoim działaniem po raz kolejny potwierdził, jak ważny dla niego jest Falubaz. Do tej, jak również pozostałych aukcji lubuskiego klubu można włączyć się w wydarzeniu, utworzonym przez zielonogórzan w serwisie Facebook (link TUTAJ).

FB IMG 1700725480163

Fot. Falubaz Zielona Góra Facebook

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×