Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Falubaz rozpoczyna pełną parą: Intensywne przygotowania żużlowców w Świnoujściu

Falubaz
Fot. Marta Astachow

Autor: Redakcja

Falubaz rozpoczyna pełną parą: Intensywne przygotowania żużlowców w Świnoujściu

Zawodnicy i sztab Enea Falubazu Zielona Góra szykują się do zgrupowania, które odbędzie się w malowniczym Świnoujściu od 28 lutego do 2 marca. Wybór tego miejsca nie jest przypadkowy – klub ceni sobie doskonałe warunki i świetną infrastrukturę, jaką oferuje to nadmorskie miasto w województwie zachodniopomorskim. Piotr Protasiewicz, dyrektor sportowy, podkreśla, że to nie tylko sprawdzona lokalizacja, ale również doskonała baza do intensywnych przygotowań żużlowców.

Przygotowania zawodników odbywają się indywidualnie, ale nadejdzie czas, aby cała drużyna spotkała się razem. Zgrupowanie w Świnoujściu to nie tylko okazja do treningów, ale także do budowania wspólnoty i integracji między zawodnikami. Protasiewicz utrzymuje stały kontakt z drużyną, dbając o monitorowanie postępów treningowych każdego zawodnika. Na przełomie lutego i marca zawodnicy będą mogli potrenować już wspólnie, ale przede wszystkim, poza aspektami czysto sportowymi, będą mogli budować team spirit.

Kilka dni w Świnoujściu może mieć niebagatelne znaczenie w procesie przygotowania drużyny do sezonu 2024 w PGE Ekstralidze. Rozpoczynając na wyjeździe przeciwko Betard Spartą Wrocław 12 kwietnia, Falubaz chce zacząć jak najlepiej rozgrywki, mimo że nie są faworytami.

Falubaz Zielona Góra
Fot. Marta Astachow
MAAS 120823 63
Fot. Marta Astachow

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×