Żużel - Best Speedway Tv

Eryk Jóźwiak po ostatnim spotkaniu w tym sezonie: "30 punktów to jest nasza granica jeżeli chodzi o rywalizację z Falubazem" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Eryk Jóźwiak po ostatnim spotkaniu w tym sezonie: “30 punktów to jest nasza granica jeżeli chodzi o rywalizację z Falubazem”

Eryk Jóźwiak

Eryk Jóźwiak po ostatnim spotkaniu w tym sezonie: “30 punktów to jest nasza granica jeżeli chodzi o rywalizację z Falubazem”

Zdunek Wybrzeże Gdańsk w ostatnią sobotę zakończył sezon 2023 w 1. lidze wysoką porażką 59:31 z Enea Falubazem Zielona Góra. W ćwierćfinałowym dwumeczu drużyna prowadzona przez Eryka Jóźwiaka musiała radzić sobie bez kontuzjowanego Nicolaia Klindta.

Krzysztof Buczkowski o trafieniu na Arged Malesę Ostrów w półfinale: “nie ma co wybierać sobie rywala tylko trzeba jechać z każdym”

To koniec sezonu ligowego dla Zdunek Wybrzeża Gdańsk, zespół prowadzony przez Eryka Jóźwiaka zaliczył dwie wysokie porażki 60:30 oraz 59:31 z Enea Falubazem Zielona Góra w ćwierćfinale 1. ligi i zakończył rozgrywki na szóstym miejscu. Na pewno kibice drużyny z Gdańska liczyli na więcej punktów szczególnie w spotkaniu domowym, jednak kontuzja Nicolaia Klindta sprawiła, że Wybrzeże było bez szans w starciu z dominatorem rozgrywek Enea Falubazem. Menadżer Wybrzeża Eryk Jóźwiak opowiedział trochę o planie jaki mieli na to spotkanie oraz dysproporcji w potencjałach obu drużyn.

Mieliśmy dzisiaj o całe dwa punkty lepszy wynik niż w Gdańsku. Widać, że pracowaliśmy przez ten tydzień… A tak na poważnie to jak zawsze w Zielonej Górze jest ściganie i są zawodnicy odpowiedni do ścigania. Po tym dwumeczu można powiedzieć, że 30 punktów to jest to nasza granicy jeżeli chodzi o rywalizację z Falubazem. Plan mieliśmy taki, żeby młodzież trochę pojeździła. Seweryn i Bartek pokręcili trochę kółek na innym obiekcie i ferworze meczowym, więc na pewno dla nich będzie to dobre doświadczenie i oby wyciągnęli jak najwięcej z tej lekcji – powiedział menadżer Zdunek Wybrzeża Gdańsk Eryk Jóźwiak.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUITAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×