Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Dominik Kubera z dziką kartą na GP w Warszawie!

Kubera
Fot. Speedway Motor Lublin

Autor: Jakub Bielak

Dominik Kubera z dziką kartą na GP w Warszawie!

W końcu została ogłoszona dzika karta na GP w stolicy naszego kraju, które odbędzie się 13 maja 2023 roku. Otrzymał ją zawodnik Platinum Motoru Lublin, Dominik Kubera. Poznaliśmy także obu zawodników rezerwowych.

Zobacz najciekawsze wypowiedzi zawodników po meczu Tauron Włókniarz – Platinum Motor

24-latek poczynił w minionych dwóch latach ogromny progres i stał się jednym z najlepszych polskich zawodników. W sezonie 2023 do spółki z Bartoszem Zmarzlikiem ma prowadzić Platinum Motor Lublin do kolejnych zwycięstw i być może do obrony tytułu Drużynowego Mistrza Polski. Nic więc dziwnego, że to właśnie Dominik Kubera otrzymał tę prestiżową nominację na GP Warszawy.

Rezerwowymi zostali ogłoszeni z kolei Bartłomiej Kowalski oraz Wiktor Przyjemski. Dziwić może pominięcie indywidualnego mistrza świata Mateusza Cierniaka, zwłaszcza że Bartłomiej Kowalski również nie zaczął sezonu błyskotliwie. Młodzi zawodnicy będą po cichu liczyć na zaliczenie taśmy przez któregoś z podstawowych zawodników cyklu, by móc wyjechać na tor. Nikt bowiem nie życzy nikomu żadnych kontuzji zmuszających do wycofania się z zawodów.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *