Żużel - Best Speedway Tv

Dominik Kubera z dziką kartą na GP w Warszawie! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dominik Kubera z dziką kartą na GP w Warszawie!

Kubera

Dominik Kubera z dziką kartą na GP w Warszawie!

W końcu została ogłoszona dzika karta na GP w stolicy naszego kraju, które odbędzie się 13 maja 2023 roku. Otrzymał ją zawodnik Platinum Motoru Lublin, Dominik Kubera. Poznaliśmy także obu zawodników rezerwowych.

Zobacz najciekawsze wypowiedzi zawodników po meczu Tauron Włókniarz – Platinum Motor

24-latek poczynił w minionych dwóch latach ogromny progres i stał się jednym z najlepszych polskich zawodników. W sezonie 2023 do spółki z Bartoszem Zmarzlikiem ma prowadzić Platinum Motor Lublin do kolejnych zwycięstw i być może do obrony tytułu Drużynowego Mistrza Polski. Nic więc dziwnego, że to właśnie Dominik Kubera otrzymał tę prestiżową nominację na GP Warszawy.

Rezerwowymi zostali ogłoszeni z kolei Bartłomiej Kowalski oraz Wiktor Przyjemski. Dziwić może pominięcie indywidualnego mistrza świata Mateusza Cierniaka, zwłaszcza że Bartłomiej Kowalski również nie zaczął sezonu błyskotliwie. Młodzi zawodnicy będą po cichu liczyć na zaliczenie taśmy przez któregoś z podstawowych zawodników cyklu, by móc wyjechać na tor. Nikt bowiem nie życzy nikomu żadnych kontuzji zmuszających do wycofania się z zawodów.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×