Żużel - Best Speedway Tv

Dominik Kubera - "Ciągle szukałem startu". Zwycięzcą 2. Rundy IMP | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dominik Kubera – “Ciągle szukałem startu”. Zwycięzcą 2. Rundy IMP

Dominik Kubera

Dominik Kubera – “Ciągle szukałem startu”. Zwycięzcą 2. Rundy IMP

W Krośnie odbył się 2. z 3. finałów tegorocznych Canal+ IMP 2022. Zwycięzca turnieju – Dominik Kubera kapitalnie prezentowali się na torze. Zapytaliśmy więc zatem o wrażenia z zawodów.

Bez wątpienia wczoraj najważniejszą postacią był Dominik Kubera, czyli zwycięzca 2. rundy IMP, który do pokonania miał między innymi Bartka Zmarzlika. “Domin” w zawodach został pokonany jedynie raz w biegu 12 przez Bartosza Smektałe. Zapytany jednak o to czy wszystko pasowało na torze, na którym świetnie się prezentował, odpowiedział: – “Bardzo fajnie mi się jechało. Czułem się bardzo szybki i wszystko grało. Jedyne co, to szukałem ciągle startu i udało się znaleźć na przerwany i później jeszcze raz rozegrany finał.” Później spytany jeszcze o ostatnią rundę dodał, że – “spodziewam się emocjonującego i fajnego do oglądania dla kibiców finału, ja jadę dobrze się bawić i zobaczymy, jak będzie.”

Po poniedziałkowych zawodach, Kubera zrównał się z punktami ze Zmarzlikiem, i obaj zajmują pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

fot. Speedway Motor Lublin

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×