Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Derby Pomorza! Czyli spotkanie wagi ciężkiej dla obu drużyn! ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – For Nature Solutions Apator Toruń

Derby Pomorza

Autor: Redakcja

Derby Pomorza! Czyli spotkanie wagi ciężkiej dla obu drużyn! ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – For Nature Solutions Apator Toruń

Czas na derby Pomorza, czyli ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń! Po dobrym początku sezonu w wykonaniu GKM-u przyszły dwie porażki pod rząd z aktualnym liderem tabeli na wyjeździe i Stalą Gorzów na własnym obiekcie tydzień temu. Zapewne grudziądzanie będą chcieli szybko wymazać te słabsze wyniki i zmotywować się na pojedynek derbów, gdzie dla kibica na pomorzu jest to nie lada wydarzenie!

Derby Pomorza

Z kolei drużyna z Torunia po zeszło tygodniowej porażce z Motorem Lublin, zapewne również zrobi wszystko, aby zrehabilitować się swoim kibicom. Dodajmy, że zespół z Torunia dość niewyraźnie się prezentuje, ponieważ mając w swoim składzie czterech zawodników Grand Prix, przeplatają oni lepsze z gorszymi występami w rozgrywkach ligowych.

Zauważyć można, że spotkanie będzie miało gatunek ten z cięższych, ponieważ przegrana GKM-u w tym meczu przekreśli ich walkę o play-off, a w wypadku wygranej będzie realna szansa zająć szóste premiowane miejsce i to samo liczy się drużyny z Torunia, która przegrywając, skomplikuje sobie sytuacje dość poważnie w ligowej tabeli.

For Nature Solutions Apator Toruń
1. Patryk Dudek
2. Robert Lambert
3. Paweł Przedpełski
4. Zastępstwo zawodnika
5. Jack Holder
6. Krzysztof Lewandowski
7. Karol Żupiński

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
9. Przemysław Pawlicki
10. Krzysztof Kasprzak
11. Frederik Jakobsen
12. Zastępstwo zawodnika
13. Nicki Pedersen
14. Kacper Łobodziński
15. Kacper Pludra

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *